"Dziewczyny z Dubaju". Doda przygotowała urodzinową niespodziankę dla Marii Sadowskiej. Zaliczyła też wpadkę?

Maria Sadowska 27 czerwca 2020 roku obchodziła swoje 44. urodziny. Dzień spędziła na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest m.in. Doda. Wokalistka przygotowała koleżance z pracy urodzinową niespodziankę. Nie obyło się jednak także bez wpadki.

Multimedia

Urodzinowa niespodzianka dla Marii Sadowskiej

Maria Sadowska reżyseruje film "Dziewczyny z Dubaju", którego producentami są Doda i jej mąż Emil Stępień. Na planie praca wre, o czym można się przekonać śledząc relacje Dody w mediach społecznościowych. Nie przerwano zdjęć nawet w dniu urodzin pani reżyser, które przypadły na 27 czerwca. Doda postanowiła jednak zrobić niespodziankę Sadowskiej.

Maria Sadowska schudła dzięki Dodzie. Tak przygotowywała się do pracy na planie nowego filmuZobacz więcej

Podczas zdjęć, które odbywały się w okolicach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, ekipa z Dodą na czele podarowała Marii Sadowskiej wielki tort z motywami filmowymi. Wszyscy zaśpiewali "Sto lat", a jubilatka nie kryła wzruszenia. Popijając szampana zwróciła się do Dody: "Obyśmy jeszcze nie jeden film razem zrobiły. Best team ever".

Okazało się jednak, że na torcie widnieje napis "Happy 43th birthday", podczas gdy Sadowska skończyła w tym dniu 44 lata. Doda zamieściła zdjęcie, z którego wynika, że liczba zamieszczona na cieście to po prostu błąd, niedopatrzenie. Marysia raczej nie miała jej tego za złe. Pomyłka w drugą stronę mogłaby być większą wpadką.

"Dziewczyny z Dubaju" - o filmie

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Olga Kalicka zmieniła kolor włosów. Przestała być blondynką dla roli w filmie Dody?Zobacz więcej

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" rozpoczęły się 16 czerwca 2020 roku. Mają odbywać się w luksusowych miejscach w Polsce, a także w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn ("Listy do M.", "Planeta Singli"). W obsadzie znalazły się m.in. Olga Kalicka, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk i Anna Karczmarczyk. Premiera zapowiedziana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×