"Dziewczyny z Dubaju". Doda w rozmowie z fanami przyznała, że jest "konserwą". Internauci podziwiają jej autentyczność i szczerość

Ekstrawertyczna Dorota Rabczewska wyjawiła fanom dziesięć rzeczy, których ona nie lubi, a inni tak. Jest kilka kompletnych niespodzianek!

Multimedia

Doda "nie znalazła części ciała na śmietniku"

Tuż przed majówką Doda zrobiła live na swoim koncie instagramowym i obnażyła się przed fanami jeszcze bardziej. To Doda, za jaką jej fani przepadają - szczera do bólu.

W podsumowaniu rzeczy przez nią nielubianych pomógł jej duży notes, w którym zapisała po kolei wszystkie tematy, jakie chciała poruszyć. Jest kilka spraw naprawdę zaskakujących - wszyscy myśleli, że jest zupełnie odwrotnie! Jedną z nich jest stosunek Doroty Rabczewskiej do stosunku - płciowego. Wbrew wizerunkowi wyuzdanej gorącej kocicy Doda jest... "konserwą", jak sama o sobie powiedziała. "Nie znalazłam części ciała na śmietniku" - twierdzi. Kocha się tylko z kimś, kogo co najmniej dobrze zna, lubi, a najlepiej - kocha. Również ten ktoś musi ją znać, wiedzieć chociażby, że lubi pierogi. Chce, by wyjątkowa chwila intymnego zbliżenia była cenna także dla mężczyzny, którego wybiera. By poczuł się wyróżniony.

Lateksowa Doda na dachu! Internauci zbierają szczęki z podłogiZobacz więcej

W filmie powraca temat uprawiania przez wokalistkę seksu w programie "Bar". To rzeczywiście się zdarzyło, ale z ówczesnym partnerem Dody, w miejscu, gdzie nikt nie mógł zakochanych podejrzeć i po zdjęciu mikroportów, co było złamaniem regulaminu programu. Stęskniona za ukochanym Dorota Rabczewska nie widziała go wówczas od miesiąca.

Fani Dody są - oczywiście - urzeczeni jej występem przed kamerką. Oto garść komentarzy:

To był naprawdę dobry live❤️

Uwielbiam Cię, autentyczność i prostota. 😍🤗 To co lubię najbardziej

Nasza Królowa zawsze jest piękna ❤️ i bez filtra, i z każdym filtrem 😊😊😊

Ale super live😍😍😍 mega pomysł ❤️❤️❤️

Kolejna dawka prawdy do kolekcji fan-idol. Dzięki @dodaqueen ❤😘

Oby więcej takich madra piękna czekam na następny.

Prawdopodobnie w tym roku obejrzymy debiut Dody w roli producentki filmowej. "Dziewczyny z Dubaju" Marii Sadowskiej opowiadają o zjawisku werbowania celebrytek i modelek na prostytutki dla arabskich szejków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Misza (gość)

    Starość nie radość zmarszczki już pod oczami sie rysują...haha

    03.05.2021 18:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×