"Dziewczyny z Dubaju". Doda zachwycona Pauliną Gałązką. To ona zagra główną rolę w jej kontrowersyjnym filmie

Paulina Gałązka zagra główną rolę w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Producentka obrazu, Doda, nie ukrywa, że jest zachwycona aktorką. Czy debiut kinowy Gałązki będzie sukcesem?

Multimedia

"Dziewczyny z Dubaju" - Paulina Gałązka w głównej roli

Główna obsada filmu "Dziewczyny z Dubaju" jest znana już od jakiegoś czasu. Wciąż w tajemnicy trzymane są jednak role, jakie zagrają poszczególni aktorzy. Doda, która wraz z mężem Emilem Stępniem produkuje film, właśnie ujawniła, że to Paulina Gałązka wcieli się w główną bohaterkę - Emi.

Pierwsze zdjęcia z planu. Doda przedstawia kolejnego przystojnego aktora. Kim jest Iacopo Ricciotti?Zobacz więcej

Publikując zdjęcie Pauliny Gałązki w mediach społecznościowych, Doda zdradziła, że aktorka bierze udział w trudnych, intymnych scenach. Od początku wiadomo było, że w "Dziewczynach z Dubaju" nie będzie brakowało odważnych ujęć. Doda zaznaczyła jednocześnie, że jest zachwycona Gałązką.

Ta dziewczyna to perła ,złoto,iskierka i promyczek naszej ekipy filmowej.Poza tym ,że jest piekielnie zdolna to nie da jej się nie kochać.Tak bardzo cieszę się ,że mam to szczęście i mogę produkować filmy żeby dawać szansę ludziom którzy na nią zasługują i pokazywać polskiej widowni aktorów którym ciężko byłoby przebić się przez Hermetyczny świat kinematografii. Wczoraj dzielnie i profesjonalnie kilka godzin grała w najtrudniejszej scenie w całym filmie.

Postać, w którą wciela się Gałązka to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Ten niedostępny, opływający w luksusy świat wkrótce pokaże jednak swoją mroczną stronę…

"Dziewczyny z Dubaju" - o filmie

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń w produkcji Doroty Rabczewskiej-Stępień i Emila Stępnia nie jest przypadkowe, nie dziwi więc fakt, że w obsadzie pojawiają się międzynarodowe gwiazdy. Twórcom zależy, by jak najwierniej oddać realia tzw. "afery dubajskiej", w którą – obok polskich celebrytek i modelek, zamieszani byli również gangsterzy powiązani z wyższymi sferami krajów Bliskiego Wschodu. "Dziewczyny z Dubaju" rozgrzeją do czerwoności polskie kina już 22 stycznia 2021 roku!

Młody zdolny aktor dołączył do obsady filmu. Doda jest jego fanką!Zobacz więcej

Za reżyserię filmu odpowiada Maria Sadowska, natomiast autorami scenariusza "Dziewczyn z Dubaju" są Mitja Okorn, Lucas Coleman, Peter Pasyk, Maria Sadowska, Dorota Rabczewska-Stępień, Agnieszka Olejnik oraz Jan Belcl, Chris de Luca, Kornelia Strzelecka. W obsadzie znaleźli się m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk oraz Józef Pawłowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • świętości (gość)

    O takie prawdziwe wolnom Polskie my walczyli we wojnach i powstaniach by nasz kwiat mógł bawić się arabskimi klockami jak na światowe obywatelki przystało.

    31.07.2020 00:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×