"Dziewczyny z Dubaju". Doda złożyła pozew o rozwód! To koniec jej małżeństwa z Emilem Stępniem

To koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Wokalistka po miesiącach spekulacji w końcu przyznała, że rozwodzi się z producentem filmowym. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się stosowne oświadczenie. Dorota Rabczewska-Stępień złożyła już pozew rozwodowy.

Multimedia

Doda o rozwodzie: Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna

Krążące w mediach plotki okazały się prawdą. Doda i Emil Stępień jednak się rozwodzą. Wokalistka przekazała informację w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się w tej sprawie oświadczenie.

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - czytamy na profilu Dody w mediach społecznościowych.

Pierwsze zdjęcia z planu. Doda przedstawia kolejnego przystojnego aktora. Kim jest Iacopo Ricciotti?Zobacz więcej

Doda w dalszej części wpisu zapewnia, że decyzja o rozwodzie nie ma związku z promocją jej filmu "Dziewczyny z Dubaju", który ma trafić na ekrany kin jesienią br.

W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - czytamy.

Dorota Doda Rabczewska została żoną Emila Stępnia w 2018 roku. Para pobrała się w jednym z hiszpańskich kościołów w miejscowości Marbella. Był to jej pierwszy ślub kościelny. -Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - informowała wtedy Doda.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sondor (gość)

    Czego się martwić, przykład Kurskiego, Zamachowskiego - i życie toczy się dalej. Wiadomo że po czterdziestce człowiek ma trochę z osła trochę z lwa, lew uciekł więc pozostał osioł!!!

    10.06.2021 17:02
  • szuger53 (gość)

    Doda wiecie kim jest

    09.06.2021 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×