"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym i ojcem swojego dziecka! Aktorka wydała oświadczenie!

Olga Kalicka to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek, która w dodatku w ostatnich latach pokazywała, że pracę na planie można połączyć z rolą mamy. Obserwując jej Instagram można było wyciągnąć jeden wniosek - sielanka, ale prawda okazała się zupełnie inna. Aktorka właśnie potwierdziła plotki, że rozstała się ze swoim narzeczonym oraz ojcem dziecka.

Multimedia

Olga Kalicka rozstała się z partnerem i ojcem swojego dziecka!

Olga Kalicka, którą publiczność pokochała w "Rodzince.pl", a ostatnio dała popis w "Dziewczynach w Dubaju", przez wiele miesięcy była przykładem życia w instagramowej sielance, gdzie obserwatorzy mogli wysnuć wniosek, że łączenie życia zawodowego z osobistym nie jest niczym trudnym.

Jednocześnie też dało się zauważyć, że już od jakiegoś czasu Olga Kalicka zaczęła unikać pozywania w mediach społecznościowych swojego narzeczonego, Cezarego, co w pewnym momencie zaczęło rodzić plotki, że aktorka nie jest już związana z ojcem swojego synka.

Olga Kalicka zapozowała bez stanika! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Teraz do tych głosów postanowiła odnieść się sama Kalicka, która potwierdziła rozstanie z partnerem. Para miała się rozejść kilka miesięcy temu, ale wciąż mówienie o tych wydarzeniach jest bolesne, przez co aktorka prosi o wyrozumiałość i uszanowanie całej sytuacji. Olga Kalicka wydała oświadczenie:

Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • TOMASZ KAROLAK (gość)

  PIOTR ADAMCZYK

  20.12.2021 15:20
 • dodathebest (gość)

  Doda to najporządniejsza kobieta w Polsce. "Biała " dajesz się nabrać na wizerunek medialny. A to mylące. Dlatego Doda- bez wstydu może opowiadać tę historię ku przestrodze młodych dziewcząt.

  18.12.2021 05:24
 • Blala (gość)

  A kto chce mieć za partnerkę kurewke? Brawo dla ekspartnera. Tak się kończy nadstawianie dupy w burdelu dody

  15.12.2021 11:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×