"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka w odważnej sukience, Katarzyna Figura, złota Katarzyna Sawczuk i... Doda z kartonu! Kto pojawił się na premierze?

Uroczysta premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" już za nami! Na czerwonym dywanie pojawiło się sporo gwiazd i... Doda z kartonu! Kto zaprezentował się najlepiej? Zobacz zdjęcia z premiery!

Multimedia

"Dziewczyny z Dubaju" - premiera

W poniedziałkowy wieczór, 22 listopada, odbyła się premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć odtwórczyń głównych ról - Olga Kalicka postawiła na odważną, wyciętą kreację, Katarzyna Sawczuk na złoty "total look", zaś Paulina Gałązka na swobodną stylizację. Na premierze pojawili się także zagraniczni gwiazdorzy, a zabrakło Dody. Zamiast niej na ściance pozowała jej kartonowa podobizna!

Kto zaprezentował się najlepiej? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Drogie auta i miłość na sprzedaż. Oto pierwszy zwiastun filmu Dody!Zobacz więcej

"Dziewczyny z Dubaju" - o czym jest?

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Za reżyserię filmu odpowiada Maria Sadowska, natomiast autorami scenariusza "Dziewczyn z Dubaju" są Mitja Okorn, Lucas Coleman, Peter Pasyk, Maria Sadowska, Dorota Rabczewska-Stępień, Agnieszka Olejnik oraz Jan Belcl, Chris de Luca, Kornelia Strzelecka, A. Bednarski. W obsadzie znaleźli się m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Józef Pawłowski oraz Giullio Berruti.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×