"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka zagra modelkę, która została luksusową prostytutką arabskich szejków? Kto jeszcze w obsadzie?

Pojawia się coraz więcej informacji odnośnie do nowego filmu Marii Sadowskiej pt. "Dziewczyny z Dubaju", który produkują Doda oraz Emil Stępień. Jak informuje Pudelek.pl, skompletowana jest już obsada tytułowych dziewczyn z Dubaju!

Multimedia

"Dziewczyny z Dubaju" to reportaż Piotra Krysiaka, który ukazał się w 2018 roku. Autor ujawnił kulisy "afery dubajskiej" z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami. Autor opisuje, jak wyglądał proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek oraz w jaki sposób jako "luksusowe prostytutki" arabskich szejków spędzały czas i zarabiały ogromne pieniądze.

Tematem ekranizacji książki szybko zainteresowali się Doda oraz Emil Stępień, którzy finalnie nabyli prawa i od razu ruszyli z planowaniem realizacji filmu. Za reżyserię "Dziewczyn z Dubaju" odpowiadać będzie Maria Sadowska, natomiast współautorem scenariusza jest Mitja Okorn.

Doda zostanie trenerką w 10. edycji "The Voice of Poland"? Kiedy premiera "Dziewczyn z Dubaju"? [WYWIAD, WIDEO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz, jak donosi Pudelek, zostały wybrane aktorki, które zagrają tytułowe "Dziewczyny z Dubaju". W głównym rolach na ekranie zobaczymy gwiazdę "Rodzinki.pl": Olgą Kalicką, Paulinę Gałązkę, Katarzynę Sawczuk oraz Annę Karczmarczyk.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć wkrótce, z czego - jak zapewnia informator Pudelka - mają być realizowane również na terenie Dubaju. Film od jakiegoś czasu ma swoją datę premiery, którą wyznaczono na 20 listopada, jednak w tym momencie trudno powiedzieć czy ten termin utrzyma się z powodu pandemii koronawirusa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kokos (gość)

  Niektóre chyba zgrają tam siebie?

  05.06.2020 09:24
 • Radosny (gość)

  Film o kurwiszonach? Ale po co? Mamy to na co dzień we własnym kraju. Wystarczy popatrzeć na celebrytów...

  04.06.2020 21:45
 • Krls (gość)

  Wygląda na to że film na faktach.

  04.06.2020 20:55
 • fol (gość)

  Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

  Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

  filmvod.pl

  Zapraszam

  04.06.2020 20:46
 • opopo (gość)

  no to panna miss znan jest i znan piosenkarka lody krecila szejkom wiadomo kto lata do arabow i dala d.....y

  04.06.2020 11:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×