"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka zmieniła kolor włosów. Przestała być blondynką dla roli w filmie Dody?

Olga Kalicka pokazała się w nowej odsłonie. Aktorka zmieniła kolor włosów i przestała być blondynką. Czy ta metamorfoza ma związek z filmem "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda?

Multimedia

Olga Kalicka nie jest już blondynką!

Olga Kalicka zdecydowała się na metamorfozę. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia, na których widać, że nie jest już blondynką. Jej włosy są przyciemnione co sprawia, że młoda aktorka wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas.

Olga Kalicka wspomina narodziny syna we wzruszającym wpisie. Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Sama Kalicka przyznała, że musiało minąć kilka dni zanim zdecydowała się pokazać swoje nowe wcielenie i nowy kolor włosów. "Strasznie się stresowałam, żeby go wam pokazać. Musiałam się trochę z nim oswoić. Dzisiaj go trochę poprawiliśmy bo jeszcze tydzień temu był ciemniejszy. Były dla mnie zdecydowanie za ciemne" - powiedziała.

Aktorka wytłumaczyła, że zmiana jest wynikiem jej angażu w nowy projekt. Prawdopodobnie chodzi o film "Dziewczyny z Dubaju", którego producentami są Doda i jej mąż, Emil Stępień. Olga Kalicka miałaby w nim zagrać jedną z głównych ról. Obok niej na ekranie mają pojawić się także Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk oraz Anna Karczmarczyk.

Gwiazda "Rodzinki.pl" zagra modelkę, która została luksusową prostytutką arabskich szejków? Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×