"Dziewczyny z Dubaju". Pierwsze zdjęcia z planu. Doda przedstawia kolejnego przystojnego aktora. Kim jest Iacopo Ricciotti?

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu filu "Dziewczyny z Dubaju". Przy okazji, Doda przedstawiła kolejnego przystojnego aktora, który dołączył do obsady. Kim jest Iacopo Ricciotti?

Multimedia

"Dziewczyny z Dubaju" - Iacopo Ricciotti w obsadzie

Co jakiś czas Doda, która jest producentką filmu "Dziewczyny z Dubaju" ujawnia nowe nazwiska członków obsady. Pod koniec czerwca ogłosiła, że w filmie zagra włoski aktor i model Giullio Berruti, a następnie kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz poinformowała, że do obsady dołączył Iacopo Ricciotti.

Sandra Dorsz z "Top Model" z Marią Sadowską w Dubaju. Kogo zagra w filmie?Zobacz więcej

Przystojny aktor wcześniej występował w filmach krótkometrażowych: "Giorno di gloria", "Il giorno della patata" czy "Way Back Home". Udział w "Dziewczynach z Dubaju" będzie jego debiutem w filmie pełnometrażowym.

"Dziewczyny z Dubaju" - o filmie

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń w produkcji Doroty Rabczewskiej-Stępień i Emila Stępnia nie jest przypadkowe, nie dziwi więc fakt, że w obsadzie pojawiają się międzynarodowe gwiazdy. Twórcom zależy, by jak najwierniej oddać realia tzw. "afery dubajskiej", w którą – obok polskich celebrytek i modelek, zamieszani byli również gangsterzy powiązani z wyższymi sferami krajów Bliskiego Wschodu. "Dziewczyny z Dubaju" rozgrzeją do czerwoności polskie kina już 22 stycznia 2021 roku!

Młody zdolny aktor dołączył do obsady filmu. Doda jest jego fanką!Zobacz więcej

Za reżyserię filmu odpowiada Maria Sadowska, natomiast autorami scenariusza "Dziewczyn z Dubaju" są Mitja Okorn, Lucas Coleman, Peter Pasyk, Maria Sadowska, Dorota Rabczewska-Stępień, Agnieszka Olejnik oraz Jan Belcl, Chris de Luca, Kornelia Strzelecka, A. Bednarski. W obsadzie znaleźli się m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk oraz Józef Pawłowski.

"Dziewczyny z Dubaju" - fabuła

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Przystojny Włoch zagra w filmie Dody! Podbije serca Polek jak Massimo z "365 dni"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×