"Dziewczyny z Dubaju". Sandra Dorsz z "Top Model" z Marią Sadowską w Dubaju. Kogo zagra w filmie?

Sandra Dorsz z 8. edycji "Top Model" zagra w "Dziewczynach z Dubaju"! W sieci pojawiło się jej zdjęcie z Marią Sadowską, która reżyseruje obraz. Ekipa filmowa przebywa obecnie w Dubaju. Kogo zagra modelka?

Multimedia

Sandra Dorsz z "Top Model" w "Dziewczynach z Dubaju"

Ekipa filmu "Dziewczyn z Dubaju" przeniosła się z Warszawy do Dubaju. Już na lotnisku Doda - producentka i Maria Sadowska - reżyserka dały wszystkim do zrozumienia, że powstaje coś naprawdę wielkiego. Obserwatorzy nie mogli oderwać od nich oczu. Wśród osób pracujących na planie znalazła się także Sandra Dorsz, którą poznaliśmy w 8. edycji programu "Top Model".

Młody zdolny aktor dołączył do obsady filmu. Doda jest jego fanką!Zobacz więcej

O tym, że modelka dołączyła do obsady poinformowała Maria Sadowska, publikując zdjęcie z Sandrą. Przyznała jednocześnie, że kibicowała jej, oglądając "Top Model". Z kolei Dorsz podziękowała Sadowskiej za szansę, którą otrzymała i stwierdziła, że film będzie "totalnym hitem".

Przypomnijmy, że Sandra Dorsz była jedną z finalistek 8. edycji "Top Model". Ma 20 lat, interesuje się aktorstwem i dziennikarstwem. W 2017 roku zdobyła tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek. Zawsze interesowała się modą, ale nie była pewna czy jest to świat dla niej. Na szczęście, jak podkreśla Sandra mama i siostra mają dar przekonywania. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret.

"Dziewczyny z Dubaju" - o filmie

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Doda przygotowała urodzinową niespodziankę dla Marii Sadowskiej. Zaliczyła też wpadkę?Zobacz więcej

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" rozpoczęły się 16 czerwca 2020 roku. Mają odbywać się w luksusowych miejscach w Polsce, a także w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju. Głównym scenarzystą filmu jest Mitja Okorn ("Listy do M.", "Planeta Singli"). W obsadzie znalazły się m.in. Olga Kalicka, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk i Anna Karczmarczyk. Premiera zapowiedziana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×