"Dziewczyny z Dubaju". Zwyciężczyni "Top Model" w filmie Dody! Kogo zagra Kasia Szklarczyk?

Trwają zdjęcia nad filmem "Dziewczyny z Dubaju" i z biegiem czasu dowiadujemy się, że w produkcji wystąpią coraz to nowe gwiazdy! Teraz okazuje się, że w filmie Dody zagra także Katarzyna Szklarczyk, zwyciężczyni 7. edycji "Top Model"! Kogo zagra?

Multimedia

Katarzyna Szklarczyk w "Dziewczynach z Dubaju"!

Trwają prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", dość skandalizującym tytule opartym o prawdziwe opowieści o modelkach prostytutkach. Reżyseruje go Maria Sadowska, produkuje Doda, a główne role zagrają Olga Kalicka, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk.

Katarzyna Sawczuk i Olga Kalicka szaleją na planie filmu Dody! Rozkochają w sobie włoską część obsady?Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że do obsady dołączyła Katarzyna Szklarczyk, zwyciężczyni 7. edycji "Top Model". Modelka zamieściła na Instagramie zdjęcia z planu i przyznała, że aktorstwo to jej największe marzenie.

Marzenia są po to, aby je spełniać! A ja od dziecka marzyłam, żeby wystąpić na wielkim ekranie 🎬😃. Dziękuję za tą możliwość kochanym producentom @dodaqueen & Emil Stępień i reżyser @mariasadowska oraz całej ekipie filmowej 🙌🏼. To była czysta przyjemność pracować z Wami! ❤️ To również ogromne wyróżnienie grać z ikoną polskiej kinematografii- Panią Katarzyną Figurą oraz z niesamowicie uzdolnioną i cudowną @paulina.galazka 💕 Jestem zafascynowana aktorstwem i mam nadzieję, że to dopiero początek mojej przygodny z filmem!

Jak Kasia Szklarczyk poradzi sobie z tym wyzwaniem? Sama Doda jest wyraźnie zadowolona z jej pracy, bo napisała pod fotografiami: "Spisałaś się świetnie 💪"! Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę przyszło zagrać modelce. Przypomnijmy, że w "Dziewczynach z Dubaju" zobaczymy też inną uczestniczkę "Top Model" - Sandrę Dorsz.

Sandra Dorsz z "Top Model" z Marią Sadowską w Dubaju. Kogo zagra w filmie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • sara (gość)

    Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?

    Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

    lexlale.com.pl

    10.08.2020 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×