Dziewczyny z Dubaju

Aleksander Chmielewski i Katarzyna Figura. Kim jest syn "polskiej Marilyn Monroe", seksbomby polskiego kina?

Mocne słowa Katarzyny Figury, jakie padły podczas jej wystąpienia na festiwalu MasterCard OFF CAMERA sprawiły, że aktorka jest na ustach wszystkich. Aktorka poruszyła w nim temat między innymi macierzyństwa gwiazd małego i dużego ekranu. Choć w wystąpieniu skupiła się na kobietach i swoich córkach, nie wolno zapominać, że Katarzyna Figura jest także matką dorosłego dziś już syna. Kim jest Aleksander Chmielewski i co o nim wiadomo?

09.05.2022Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka rozstała się z narzeczonym i ojcem swojego dziecka! Aktorka wydała oświadczenie!

Olga Kalicka to jedna z najciekawszych młodych polskich aktorek, która w dodatku w ostatnich latach pokazywała, że pracę na planie można połączyć z rolą mamy. Obserwując jej Instagram można było wyciągnąć jeden wniosek - sielanka, ale prawda okazała się zupełnie inna. Aktorka właśnie potwierdziła plotki, że rozstała się ze swoim narzeczonym oraz ojcem dziecka.

14.12.2021Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Doda: "W show-biznesie trzeba czerwone dywany dzielić z gangsterami i prostytutkami"

Po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" w sieci zawrzało. Nie tylko ze względu na popularność filmu, ale także przez sytuacje skupiające się wokół byłego związku małżeńskiego Dody i Emila. Doda, w swoim stylu, komentuje wszelkie doniesienia i jednocześnie prowadzi aktywność, przy współpracy z psychologiem, która ma pomóc innym kobietom w wyborze odpowiedniego partnera życiowego.

01.12.2021Dziewczyny z Dubaju

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

29.11.2021Dziewczyny z Dubaju

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×