"Dziewczyny ze Lwowa". Czy matka Tomka zaakceptuje Olyę w nowym sezonie? Grażyna Strachota wyjaśnia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 1 września na antenę TVP1 z trzecim sezonem powrócą "Dziewczyny ze Lwowa". Czego spodziewać się po nowych odcinkach oraz bohaterkach? Zapytaliśmy mamę Tomka, czy wciąż będzie ingerować w związek swojego syna! Zobaczcie, co odpowiedziała!

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" SEZON 3, ODCINEK 1 - PREMIERA W SOBOTĘ, 1 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:30 NA ANTENIE TVP1

Matka Tomka (Grażyna Strachota) już od dawna ma problem z faktem, iż jej syn związał się z Ukrainką. Nie potrafi zaakceptować tego, że Tomek (Adrian Zaremba) i Olya (Katarzyna Ucherska) tworzą zgodną i szczęśliwą parę.

Starania dziewczyny są na nic, a wręcz przyniosły odwrotny skutek, gdy postanowiła... przedstawić teściowej swoich rodziców i zatrudniła do tej roli bardziej reprezentatywne osoby niż jej prawdziwi rodzice. Wówczas na jaw wyszła prawda, że Olya wstydzi się swojego pochodzenia. Matka Tomka jednak nie potrafiła tego zrozumieć. Jej stosunek do ukraińskiej dziewczyny syna tylko się pogorszył, ale czy ulegnie zmianie w 3. sezonie "Dziewczyn ze Lwowa"?

Uljana wróci do Profesora? Pana Henryka zabije spotkanie z urzędnikami ZUSu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mama Tomka, jak mało która matka potrafi zadbać o syna, głównie mieszając w jego życiu… Przez poprzednie dwie serie trudno było jej się pogodzić z faktem, że ukochany syn związał się z Ukrainką – bardzo młodą, nie wiadomo skąd i na dodatek tylko po maturze. Czy w nowej serii, mama Tomka w końcu przekona się do dziewczyny syna i przestanie się wtrącać w jego życie?

Zobaczcie, co o swojej roli powiedziała Grażyna Strachota!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×