"Dziewczyny ze Lwowa". Jak zakończył się serial? Będzie nowy sezon?

Za nami wielki finał 4. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa" i wiele wskazuje na to, że było to ostatnie spotkanie z sympatycznymi Ukrainkami. Sprawdźcie, jak zakończył się serial i czy są szanse na nowe odcinki!

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" - BĘDĄ NOWE ODCINKI?

W ostatnim, 52. odcinku serialu "Dziewczyny ze Lwowa" Swieta (Anna Maria Buczek), która zasłabła na widok pobitego Oleha (Konrad Skolimowski), zostaje dowieziona do szpitala w ostatniej chwili. Lekarka - też Ukrainka - zastrzega, że ciąża jest zagrożona i żeby ją donosić Swieta potrzebuje stałej opieki bliskich.

Olyia (Katarzyna Ucherska) i Uljana (Anna Gorajska) chcąc pożegnać się ze Swietą przed wyjazdem na Ukrainę mimo późnej pory (a właściwie to już bardzo wczesnej, bo świt blisko), wymuszają w szpitalu możliwość odwiedzenia przyjaciółki. Polina (Magdalena Wróbel) jest smutna, że zostanie w Warszawie sama. Niespodziewanie otrzymuje złą wiadomość dotyczącą knajpy. Wygląda na to, że teraz już nic jej nie trzyma w Warszawie. Nawet spotkanie z Arkiem (Marcin Piętowski), który wrócił do policji i znów jest kapitanem, tylko utwierdza ją w tym przekonaniu.

Jeden z głównych bohaterów serialu zostanie uśmiercony? Co się stanie?Zobacz więcej

Nowakowa (Marta Lipińska), mimo iż oboje z Henrulą (Marian Dziędziel) z całego serca starają się, żeby ich związek funkcjonował normalnie, widzi, że jej ukochany nie odnajduje się w nowym miejscu, czyli w jej mieszkaniu. Zofia, której ogromnie zależy, żeby byli razem, ma pomysł na rozwiązanie tego problemu. To nie koniec niespodzianek, które czekają na dziewczyny. Największa i najbardziej zaskakująca zastaje je we Lwowie...

W finale odcinka wszystkie cztery dziewczyny postanawiają wrócić do Lwowa, jednak przysięgają sobie, że będą wracać do Warszawy. Rodzina powinna być razem - uznają. Czy to nie brzmi jak idealny koniec serialu? Niestety wiele wskazuje na to, że "Dziewczyny ze Lwowa" nie będą kontynuowane. W tym momencie nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego 5. sezonu serialu. Będziecie za nimi tęsknić?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julka (gość)

    Dawajcie 5 sezon,wkręciłam się w ten film a tu koniec

    18.08.2021 11:56
  • 100KG (gość)

    Scenariusz p. Robert Brutter, reżyseria p. Wojciech Adamczyk to najlepszy przepis na dobry serial czyli sukces.

    17.08.2021 13:09
  • Lidka (gość)

    Świetny serial. Oglądam teraz powtórkę na TVP2. Wielka szkoda, że nie będzie kontynuacji, cóż telewizja wolała nakręcić jakieś gnioty typu Młody Piłsudski.

    16.08.2021 12:25
  • Sabina (gość)

    Świetny serial.Znakomita akcja i gra aktorów.Wielka szkoda ,że nie będzie kontynuacji.

    05.07.2021 20:12
  • Mirek (gość)

    Super serial szkoda że nie będzie 5 sezonu szkoda

    04.05.2021 15:10
  • Daniel (gość)

    Z żoną oglądałem wszystkie odcinki na netflixie. Tylko idioci robią taki serial i go urywają, ale cóż to TVP.

    14.02.2021 13:35
  • Ewa (gość)

    Najlepszy serial ostatni który obejrzałam

    01.02.2021 18:41
  • 𝑨𝒏𝒅𝒛𝒊𝒂 (gość)

    𝑶𝒋𝒆𝒋𝒄𝒊𝒖 𝒇𝒊𝒍𝒎 𝒕𝒂𝒌 𝒛𝒏𝒂𝒏𝒚 𝒐𝒅 𝒓𝒐𝒌𝒖 𝒂 𝒋𝒂 𝒘𝒍𝒂𝒔𝒏𝒊𝒆 𝒅𝒐𝒑𝒊𝒆𝒓𝒐 𝒔𝒌𝒐𝒏𝒄𝒛𝒚𝒍𝒂𝒎 𝒐𝒈𝒍𝒂𝒅𝒂𝒄 𝒘𝒄𝒛𝒐𝒓𝒂𝒋 4 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏 𝒊 𝒔𝒛𝒌𝒐𝒅𝒂 ,𝒛𝒆 5 𝒔𝒆𝒛𝒐𝒏𝒖 𝒏𝒊𝒆 𝒎𝒂 .𝑭𝒊𝒍𝒎 𝒏𝒂 𝒑𝒓𝒂𝒘𝒅𝒆 𝒅𝒐𝒃𝒓𝒛𝒆 𝒔𝒊𝒆 𝒐𝒈𝒍𝒂𝒅𝒂𝒍𝒐 𝒄𝒛𝒂𝒔𝒂𝒎𝒊 𝒂𝒛 𝒕𝒂𝒌 𝒎𝒏𝒊𝒆 𝒘𝒄𝒊𝒂𝒈𝒂𝒍 𝒊𝒛 𝒏𝒊𝒆 𝒔𝒑𝒂𝒍𝒂𝒎 𝒅𝒐 4 𝒏𝒂𝒅 𝒓𝒂𝒏𝒆𝒎 . 𝑫𝒂𝒘𝒏𝒐 𝒕𝒂𝒌 𝒅𝒐𝒃𝒓𝒆𝒈𝒐 𝒇𝒊𝒍𝒎𝒖 𝒏𝒊𝒆 𝒐𝒈𝒍𝒂𝒅𝒂𝒍𝒂𝒎

    04.12.2020 10:58
  • Zaneta (gość)

    Super serial

    02.04.2020 23:42
  • Lukasz (gość)

    Super serial, chciałbym nowych odcinków, pan Adamczyk reżyseruje tak fantastycznie, za co się nie weźmie - sukces!

    14.01.2020 20:03
  • BARBARA (gość)

    Fantastyczny serial który nie powinien skończyć się powrotem dziewczyn do Lwowa powinien trwać i mieć nowe wątki

    21.12.2019 18:52
  • lepiej zakończyć (gość)

    Mogło to ewentualnie wyglądać troszkę inaczej. Tzn. wracają Swieta (bo przy dziecku pomoże jej mama) i Uliana (bo zaczyna grać w lwowskiej filharmonii), a zostają Polina (bo dalej prowadzi restaurację) i Olia (bo wychodzi za Tomka). Ale tak poza tym ostatni odcinek, a zwłaszcza ostatnia scena fajnie poprowadzone. Tak też jest ok. Klamra- przyjechały razem i wracają razem.

    21.12.2019 13:50
  • Tadeusz (gość)

    Ponieważ link podany przeze mnie może nie działać tu wkleję informacje ze strony eski: "Odcinki dwóch pierwszych sezonów pojawiały się na TVP1 co niedzielę. Trzeci sezon emitowany był w piątki o godzinie 20:30. Dziewczyny ze Lwowa można oglądać także online na platformie vod.tvp.pl. Piąty sezon zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów najprawdopodobniej już we wrześniu 2020 roku."

    21.12.2019 13:40
  • Tadeusz (gość)

    Sympatyczne "Dziewczyny ze Lwowa" wróciły do Lwowa i logika fabuły wskazuje że to niestety koniec serialu. Wydaje się że serial "Blondynka" (o ile dobrze zapamiętałem reklamę) ma zastąpić Dziewczyny. Googlując znalazłem jedną wzmiankę o ewentualnym sezonie 5 na stronie eski: https://www.eska.pl/cinema/news/dziewczyny-ze- lwowa-sezon-5-kiedy-mozemy-spodziewac-sie-nowych- odcinkow-aa-7LXK-cHuJ-meaA.html Nie wiem jednak jak wiarygodna jest ta informacja.

    21.12.2019 13:28