"Dziewczyny ze Lwowa". Jak zakończył się serial? Będzie nowy sezon?

Za nami wielki finał 4. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa" i wiele wskazuje na to, że było to ostatnie spotkanie z sympatycznymi Ukrainkami. Sprawdźcie, jak zakończył się serial i czy są szanse na nowe odcinki!

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" - BĘDĄ NOWE ODCINKI?

W ostatnim, 52. odcinku serialu "Dziewczyny ze Lwowa" Swieta (Anna Maria Buczek), która zasłabła na widok pobitego Oleha (Konrad Skolimowski), zostaje dowieziona do szpitala w ostatniej chwili. Lekarka - też Ukrainka - zastrzega, że ciąża jest zagrożona i żeby ją donosić Swieta potrzebuje stałej opieki bliskich.

Olyia (Katarzyna Ucherska) i Uljana (Anna Gorajska) chcąc pożegnać się ze Swietą przed wyjazdem na Ukrainę mimo późnej pory (a właściwie to już bardzo wczesnej, bo świt blisko), wymuszają w szpitalu możliwość odwiedzenia przyjaciółki. Polina (Magdalena Wróbel) jest smutna, że zostanie w Warszawie sama. Niespodziewanie otrzymuje złą wiadomość dotyczącą knajpy. Wygląda na to, że teraz już nic jej nie trzyma w Warszawie. Nawet spotkanie z Arkiem (Marcin Piętowski), który wrócił do policji i znów jest kapitanem, tylko utwierdza ją w tym przekonaniu.

Jeden z głównych bohaterów serialu zostanie uśmiercony? Co się stanie?Zobacz więcej

Nowakowa (Marta Lipińska), mimo iż oboje z Henrulą (Marian Dziędziel) z całego serca starają się, żeby ich związek funkcjonował normalnie, widzi, że jej ukochany nie odnajduje się w nowym miejscu, czyli w jej mieszkaniu. Zofia, której ogromnie zależy, żeby byli razem, ma pomysł na rozwiązanie tego problemu. To nie koniec niespodzianek, które czekają na dziewczyny. Największa i najbardziej zaskakująca zastaje je we Lwowie...

W finale odcinka wszystkie cztery dziewczyny postanawiają wrócić do Lwowa, jednak przysięgają sobie, że będą wracać do Warszawy. Rodzina powinna być razem - uznają. Czy to nie brzmi jak idealny koniec serialu? Niestety wiele wskazuje na to, że "Dziewczyny ze Lwowa" nie będą kontynuowane. W tym momencie nie ma żadnych informacji na temat ewentualnego 5. sezonu serialu. Będziecie za nimi tęsknić?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lukasz (gość)

  Super serial, chciałbym nowych odcinków, pan Adamczyk reżyseruje tak fantastycznie, za co się nie weźmie - sukces!

  14.01.2020 20:03
 • BARBARA (gość)

  Fantastyczny serial który nie powinien skończyć się powrotem dziewczyn do Lwowa powinien trwać i mieć nowe wątki

  21.12.2019 18:52
 • lepiej zakończyć (gość)

  Mogło to ewentualnie wyglądać troszkę inaczej. Tzn. wracają Swieta (bo przy dziecku pomoże jej mama) i Uliana (bo zaczyna grać w lwowskiej filharmonii), a zostają Polina (bo dalej prowadzi restaurację) i Olia (bo wychodzi za Tomka). Ale tak poza tym ostatni odcinek, a zwłaszcza ostatnia scena fajnie poprowadzone. Tak też jest ok. Klamra- przyjechały razem i wracają razem.

  21.12.2019 13:50
 • Tadeusz (gość)

  Ponieważ link podany przeze mnie może nie działać tu wkleję informacje ze strony eski: "Odcinki dwóch pierwszych sezonów pojawiały się na TVP1 co niedzielę. Trzeci sezon emitowany był w piątki o godzinie 20:30. Dziewczyny ze Lwowa można oglądać także online na platformie vod.tvp.pl. Piąty sezon zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów najprawdopodobniej już we wrześniu 2020 roku."

  21.12.2019 13:40
 • Tadeusz (gość)

  Sympatyczne "Dziewczyny ze Lwowa" wróciły do Lwowa i logika fabuły wskazuje że to niestety koniec serialu. Wydaje się że serial "Blondynka" (o ile dobrze zapamiętałem reklamę) ma zastąpić Dziewczyny. Googlując znalazłem jedną wzmiankę o ewentualnym sezonie 5 na stronie eski: https://www.eska.pl/cinema/news/dziewczyny-ze- lwowa-sezon-5-kiedy-mozemy-spodziewac-sie-nowych- odcinkow-aa-7LXK-cHuJ-meaA.html Nie wiem jednak jak wiarygodna jest ta informacja.

  21.12.2019 13:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×