"Dziewczyny ze Lwowa". Polski serial o Ukrainkach na Netflix! Powstaną kolejne sezony?

Dobre wieści dla wszystkich fanów serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Produkcja Telewizji Polskiej właśnie zadebiutowała na platformie Netflix! Czy to oznacza, że jest szansa na powstanie kolejnych sezonów?

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" to serial, który był zapowiadany poniekąd jako następca "Rancza". Wszak za produkcją stali twórcy kultowego serialu TVP i chociaż produkcja o sympatycznych Ukrainach zdobyła fanów oraz swoją publiczność, to jednak - zdaniem wielu - serialowi daleko było do kontynuacji "Rancza".

W maju 2020 roku Telewizja Polska ogłosiła, że zakończyła produkcję "Dziewczyn ze Lwowa". To był cios dla fanów produkcji, którzy liczyli, że 5. sezon jednak powstanie. Tak się jednak nie stało. Teraz, gdy "Dziewczyny ze Lwowa" pojawiły się na Netflix, niektórzy mają nadzieję, że powstaną nowe odcinki! Czy tak rzeczywiście będzie? Tego niestety nie wiemy.

Serial o Ukrainkach zakończony przez TVP! Jest komentarz reżysera Wojciecha Adamczyka!Zobacz więcej

Twórcą "Dziewczyn ze Lwowa" jest Wojciech Adamczyk, który również wyreżyserował większość odcinków. W rolach głównych na ekranie oglądaliśmy Annę Marią Buczek, Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel oraz Katarzynę Ucherską. Na Netflix trafiły wszystkie cztery sezony produkcji.

"Dziewczyny ze Lwowa" to serial obyczajowo-komediowy, który przedstawiał losy czterech młodych dziewczyn, które przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Z polską rzeczywistością zderzą się: Uljana (Anna Gorajska), Polina (Magdalena Wróbel), Olyia (Katarzyna Ucherska) i Swietłana (Anna Maria Buczek). Czy odnajdą się w polskiej rzeczywistości i ile przeszkód będą musiały pokonać po drodze? W Warszawie bohaterki nie bez trudności zaczynają na czarno pracę "u ludzi". Za grosze wynajmują wspólny pokój w zrujnowanej kamienicy od Pana Henryka (Marian Dziędziel), miłego starszego pana, który, jak się okaże, jest na bakier z prawem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×