"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. Kryminalny wątek i nowa postać konkurencją dla Poliny! Co jeszcze w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Dziewczyny ze Lwowa" wracają z trzecim sezonem, który będziemy mogli oglądać na antenie Jedynki o nowej porze. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Pojawi się m.in. kryminalny wątek i nowa postać, która okaże się sporą konkurencją dla Poliny. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA ODCINEK" 1. SEZON 3 w sobotę, 1 września o godz. 20:30 - SPRAWDŹ PROGRAM TV

W nowym, trzecim już sezonie serialu "Dziewczyny ze Lwowa", oprócz dobrze znanych postaci, pojawią się nowi bohaterowie. Będzie też wątek o zabarwieniu sensacyjnym, a nawet kryminalnym. Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie i coraz lepiej radzą sobie w Polsce - Uljana odeszła od profesora, ale nie od grania, Olya (Katarzyna Ucherska) chodzi na kurs językowy na uniwersytecie, a Swieta (Anna Maria Buczek) postanowiła założyć firmę importującą pielęgniarki. Polina (Magdalena Wróbel) - obecnie dziewczyna kapitana i Matylda - wciąż żona gangstera - zaczęły prowadząc wspólnie restaurację z ukraińską kuchnią.

Uliana wróci do gry na skrzypcach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Profesor po odejściu Uljany (Anna Gorajska) popada w melancholię. Halina (Dorota Segda) i jej mąż, syn profesora, próbują znaleźć jakieś rozwiązanie. Zainstalowanie kablówki z kanałem muzycznym nie do końca jest tym, co satysfakcjonuje profesora. Nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy będzie konkurencją głównie dla... Poliny (Magdalena Wróbel). Polina z całej czwórki głównych bohaterek jest najbardziej przedsiębiorcza i najmocniej popychająca życie do przodu.

Wraz z pojawieniem się tej "nowej" osoby, może stracić patent na roztaczanie magicznej aury przyciągającej mężczyzn. Na pewno będzie gorąco - nie tylko w "apartamentach" Henruli (Marian Dziędziel), ale i w całej kamienicy.

Zobacz galerię

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×