"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 10. Olya będzie musiała wrócić na Ukrainę? Co dalej z kamienicą na Cynowej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 10. odcinek 3. sezonu "Dziewczyn ze Lwowa". Sytuacja głównych bohaterek coraz bardziej się komplikuje. Olya będzie musiała wrócić na Ukrainę? I co dalej z kamienicą na Cynowej? Sprawdźcie, co wydarzy się w 36. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 10. w sobotę, 3.11.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Olya (Katarzyna Ucherska) mdleje na widok swojego ojca stojącego w drzwiach. Po dojściu do siebie, musi podjąć ważną decyzję. Wróci na Ukrainę?

Kapitan (Marcin Piętowski) pojawia się na Cynowej z przesyłką, która może zmienić życie lokatorek Henruli (Marian Dziędziel). W kwestii Sarkisjana (Grzegorz Wons) Katia (Magdalena Pociecha) postanawia działać. Czy jej uczucia są tak samo szczere, jak ormiańskiego księcia?

Olya zarabia jako prostytutka? Co dalej z kamienicą na Cynowej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oleh (Konrad Skolimowski) ma "złoty" plan na życie w Warszawie, który niezbyt podoba się Swiecie (Anna Maria Buczek). Mecenas (Krzysztof Stelmaszyk) zaś codzienne próbuje odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie.... Jakie?

Uljana (Anna Gorajska) wraz z filmowcem składa wizytę profesorowi (Stanisław Brejdygant). Chcą się poradzić w sprawie zbliżającego się koncertu. Uljana jest zaskoczona przebiegiem i atmosferą spotkania.

Polina (Magdalena Wróbel) ma wyrzuty sumienia w powodu sytuacji z gangsterem. Żona Konstantego postanawia z nią porozmawiać. Mieszkańcy dostają kolejne pismo w sprawie kamienicy. Luźna rozmowa Henryka z Poliną, podsuwa mu pewien pomysł.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ? (gość)

    Zaskakuje mnie, że scenarzyści sparowali serialową Ulianę z Jurkiem. Moim zdaniem zdecydowanie fajniejszą postacią jest Rysiek. Ciekawe jak to się potoczy.

    05.11.2018 17:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×