"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 11. Olya w końcu spotka się z ojcem? Klaudia odmieni Uljanę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 11. odcinek 3. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Finał tego sezonu jest już bliski, ale jeszcze wiele może się wydarzyć! Czy Olya w końcu spotka się z ojcem? Co dalej z biznesem Poliny? Sprawdźcie, co wydarzy się w 37. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 11. w sobotę, 17.11.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

W 37. odcinku serialu "Dziewczyny ze Lwowa" Polina (Magdalena Wróbel) i Matylda (Monika Jarosińska) siedzą w restauracji i rozglądają się po pustawych wnętrzach. Matylda jest zdziwiona, Polina załamana - obie zachodzą w głowę, czemu nagle przestali do nich przychodzić goście. Czy znajdą sposób, żeby do restauracji wróciło życie?

Oleh (Konrad Skolimowski) idzie do swojej pierwszej pracy w Warszawie - Swieta (Anna Maria Buczek) ubłagała Kasię (Paulina Chapko), żeby go zatrudniła przy wymianie cieknącej uszczelki. Kasia jest zdziwiona, że Oleh jest taki przystojny, a i on coraz częściej zerka na nią spod umywalki. Atmosfera się zagęszcza.

Mecenas (Krzysztof Stelmaszyk), zgodnie z obietnicą, idzie z Natalką (Zuzanna Dziubałko) do sali zabaw. Świetną zabawę przerywa niespodziewane wydarzenie. Reakcja Mecenasa jest natychmiastowa i prawdziwie ojcowska.

Olya będzie musiała wrócić na Ukrainę? Co dalej z kamienicą na Cynowej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Romek (Feliks Matecki) płacze Tomkowi (Adrian Zaremba) w rękaw, że zaszyfrował sobie chmurę z kodami gier i na pewno już nigdy ich nie odzyska. Tomek, mimo wcześniejszych protestów, w końcu lituje się nad Romusiem i podejmuje próbę odkodowania. Nie wie, że cała ta sytuacja jest ukartowana przez Polinę, a w chmurze znajduje się coś ważniejszego niż Romkowe kody.

Uljana (Anna Gorajska) spotyka się z Klaudią(Agata Różycka), aby doradziła jej, co mogłaby zrobić, żeby się zmienić. Czy Klaudia na pewno jest właściwą osobą, która powinna poprawić wizerunek Uljany?

Olya (Katarzyna Ucherska) z kolei postanowiła spotkać się z ojcem (Mirosław Guzowski). Czy uda im się przełamać lody? Katia (Magdalena Pociecha) robi przegląd wszystkich swoich adoratorów - ma nadzieję, że statystyczne zestawienie plusów i minusów ewentualnych kandydatów na opiekuna pomoże jej wybrać tego jedynego.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×