"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 12. Olya znajduje coś tajemniczego u Nowakowej. Co wstrząśnie kobietami? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 12. odcinek 3. sezonu "Dziewczyn ze Lwowa". Wydaje się, że u Poliny i Matyldy sytuacja wraca do normy, a goście wracają do restauracji. Tymczasem Polinę odwiedza nieproszony gość. Dlaczego Zofia Nowakowa o mało nie dostanie zawału? Sprawdźcie, co wydarzy się w 38. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 12. w sobotę, 24.11.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Restauracja Poliny i Matyldy po chwilowej, ale konkretnej zapaści odzyskała renomę i gości, choć wymagało to pewnego wysiłku ze strony właścicielek. Polinę odwiedza nieproszony gość, którego wizyta budzi w niej złość i nie ma znaczenia, że wieści, które przynosi są raczej z gatunku tych dobrych. Polina tłumaczy się Gangsterowi z wydarzeń w restauracji – czy uda jej się przekonać Konstantego, że nie miała nic wspólnego z aresztowaniem jego i jego kumpli?

Olya będzie musiała wrócić na Ukrainę? Co dalej z kamienicą na Cynowej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katia robi zestawienie wszystkich swoich kandydatów na osobistego opiekuna – wychodzi jej, że wciąż jeden z nich odstaje mocno od reszty. Polina odwiedza Swietę, ponieważ ma dla niej konkretną propozycję. Obserwując już na miejscu, jak obecnie wygląda życie Mecenasa, zmienia jednak zdanie. Oleh i Natalka wyglądają, jakby się już zaaklimatyzowali, Mecenas jednak wydaje się być zagubiony.

Olyia sprzątając u Nowakowej w kominku natrafia na coś tajemniczego. Kiedy obie przyglądają się temu "bliżej", Zofia prawie dostaje zawału… O co chodzi? Co znalazła Olyia? Odpowiedź na te pytania w nowym odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Jak wyglądały konsultacje językowe w serialu? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×