"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3, odcinek 2. Pan Henryk trafi do szpitala! Przeżyje zawał serca? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Coraz więcej emocji w serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Sezon 3. otworzył się w mocny sposób i... pan Henryk trafił do szpitala! Co dalej z jego zdrowiem? Co zrobią dziewczyny? Sprawdźcie, co wydarzy się 2. odcinku 3. sezonu "Dziewczyn ze Lwowa".

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" SEZON 3, ODCINEK 2 - PREMIERA W SOBOTĘ, 8 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:30 NA ANTENIE TVP1

W 28. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa" przerażona Swieta (Anna Maria Buczek) patrzy na odjeżdżającą sprzed ZUSu karetkę z panem Henrykiem (Marian Dziędziel) w środku - jego wrażliwe serce nie wytrzymało urzędniczej "inwigilacji" i Henrula padł powalony zawałem. Swieta ma wyrzuty sumienia, że to przez nią. Mecenas (Krzysztof Stelmaszyk) uspokaja ukochaną, że wszystko będzie dobrze.

Olya (Katarzyna Ucherska) ma wrażenie, że jest śledzona. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami z Tomkiem, przekonana, że to policjanci, których postraszył Tomek (Adrian Zaremba), teraz chcą postraszyć ją. Tomek robi wszystko, żeby przegonić jej natrętne myśli o tym, że jest obserwowana.

Czy matka Tomka zaakceptuje Olyę w nowym sezonie? Grażyna Strachota wyjaśnia! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Polina (Magdalena Wróbel) zaczęła zdecydowanie przeginać z zaangażowaniem w pracę - tak bardzo, że ekipa restauracji jest bliska zastrajkowania. Matylda (Monika Jarosińska) podejmuje decyzję o wysłaniu wspólniczki na przymusowy urlop. Polinie trudno wysiedzieć w domu - ani jej charakter, ani zaangażowanie w restaurację nie pozwalają jej na bezczynność. Znajduje pretekst, żeby pojawić się w restauracji. W przebraniu - żeby się nie wydało przed Matyldą. Pechowo dla niej, kapitan (Marcin Piętowski), który jako policjant ma wyczulony węch, odkrywa jej zamiary i pojawia się w restauracji przed nią...

U pana Henryka w szpitalu pojawiają się Polina, Swieta i Olya. Dziewczyny wmawiają pielęgniarkom, że są jego córkami. A dlaczego niepodobne to się wyjaśni. Pielęgniarki zaś, głównie z powodu akcentu dziewczyn, nabierają przekonania, że pan Henryk, który niewiele mówi, jest Rosjaninem i zaczynają porozumiewać się z nim po rosyjsku. Henrula nie bardzo rozumie, czemu tak jest, ale na wszelki wypadek dostosowuje się do sytuacji i też zaczyna rozmawiać z pielęgniarkami po rosyjsku. Swieta podejmuje decyzję skoro legalne załatwianie firmowych papierów niemal zabiło pana Henryka, sprawy trzeba załatwić inaczej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×