"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 5. Kamienica na Cynowej zostanie wyburzona? Pan Henryk wypisuje się ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czy mieszkańcy kamienicy na Cynowej mogą zostać bez dachu nad głową? Jakie plany na Bogusław Kamyk? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku 3. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa"!

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 5. w sobotę, 29.09.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Pan Henryk (Marian Dziędziel) wciąż przebywa w szpitalu, gdzie odwiedzają go różne osoby. Tymczasem, Tomek (Adrian Zaremba) odkrył, że jego ukochana naprawdę jest śledzona. Co więcej, dowiedział się, kto za tym stoi. Nadal pozostawało jednak zagadką, kim jest mężczyzna, który kręci się w okolicy Cynowej, głównie wtedy, kiedy Olya (Katarzyna Ucherska) wraca do domu.

Do mieszkania dziewczyn wprowadzi się dawna znajoma Poliny? Dogadają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 31. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa kamienicą na Cynowej zaczyna interesować się niejaki Bogusław Kamyk, zwany "czyścicielem kamienic", bardzo znanym w pewnych kręgach. Mieszkańcy obawiają się najgorszego.

Pan Henryk na wieść o tym, co planuje Kamyk, wypisuje się na własne życzenie ze szpitala. Jeśli szykuje się wojna z nieuczciwym "biznesmenem", to jego obowiązkiem jest pilnowanie gniazda.

Czy matka Tomka zaakceptuje Olyę w nowym sezonie? Grażyna Strachota wyjaśnia! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×