"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 6. Olya zarabia jako prostytutka? Co dalej z kamienicą na Cynowej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 6. odcinek 3. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Olya boi się, że jej chłopak uwierzy matce i będzie myślał, że zarabia jako prostytutka... Do tego wciąż niejasne są losy kamienicy na Cynowej. Sprawdźcie, co się wydarzy w 32. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Multimedia

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 3. odcinek 6. w sobotę, 29.09.2018 o godz. 20:30 w TVP1! - sprawdź program tv

Polinę (Magdalena Wróbel) nadal denerwuje Katia (Magdalena Pociecha) i zainteresowanie, jakie wzbudza we wszystkich mężczyznach, którzy stają na jej drodze. Toczy z nią osobistą i niekoniecznie skrytą wojnę. Katia przejęta faktem, że nie nadaje się do żadnej pracy, ćwiczy kelnerskie noszenie tacy ze szkłem. Szkło zastępują plastikowe kubki, więc jest szansa, że nie wytłucze całej zastawy pana Henryka (Marian Dziędziel).

Nowakowa (Marta Lipińska) idzie do szpitala, aby odwiedzić Henryka. Zamiast swojego przyjaciela, zastaje ścielącą jego łóżko pielęgniarkę. Puste łóżko budzi w niej złe skojarzenia, a słowa pielęgniarki, zdają się potwierdzać jej najczarniejsze podejrzenia.

Kamienica na Cynowej zostanie wyburzona? Pan Henryk wypisuje się ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Swieta (Anna Maria Buczek) kontynuuje poszukiwania zleceń. Kiedy pewnego dnia przychodzą do niej starsze panie, potencjalne klientki, wysyła do nich najlepszą ze swoich pielęgniarek. Swieta i Sofia (pielęgniarka) nie mają pojęcia, że starsze panie postanawiają podstępem sprawdzić uczciwość ukraińskiej opiekunki. Trzy sąsiadki z jednego piętra przygotowały dla Sofii niespodziankę.

Tomek (Adrian Zaremba) znalazł coś w kuchni, w puszce z herbatą, i zaczyna wątpić w uczciwość Olyi (Katarzyna Ucherska). Olya boi się, że jeśli czegoś nie zrobi, jej ukochany zacznie wierzyć w to, co mówi jego matka. W działaniach pomaga jej przypadek.

Artur będzie prześladował Izę do końca życia! Co zrobi Lewińska? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Henryk podejmuje próbę dogadania się z Kamykiem. Chce załatwić sprawę po męsku, wykorzystując do tego celu swoją wiedzę i znajomych. Razem z Poliną odwiedzają biuro czyściciela kamienic.

Katia, dzięki protekcji Uljany (Anna Gorajska), pojawia się w domu profesora, w którym musi wykonać prozaiczne czynności związane ze sprzątaniem. Kiedy już wychodzi od profesora, w drzwiach domu pojawia się jego przyjaciel, dyrygent o międzynarodowej sławie i potomek Ormiańskich książąt - Sarkisjan. Na widok Katii mężczyzna zatacza się jak pijany, a chwilę później wybiega z domu jak oparzony. Katia i profesor nie wiedzą, co o tym myśleć.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×