"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 4. odcinek 5. Jeden z głównych bohaterów serialu zostanie uśmiercony? Krzysztof Stelmaszyk odchodzi z serialu?

Czy czeka nas rewolucja w serialu "Dziewczyny ze Lwowa"? Wygląda na to, że 4. sezon produkcji może być przełomowy, ponieważ... prawdopodobnie uśmiercony zostanie jeden z główncyh bohaterów produkcji! Sprawdźcie, co wydarzy się w 44. odcinku "Dziewczyn ze Lwowa"!

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA 4" ODCINEK 5 - PREMIERA W PIĄTEK, 11 PAŹDZIERNIKA, O GODZINIE 20:35 NA ANTENIE TVP1

W 5. odcinku 4. sezonu serialu "Dziewczyny ze Lwowa" Kapitan (Marcin Piętowski), który prowadzi pościg za uciekającym Komandosem (Michał Sitarski), znajduje rozbity samochód. Mecenas (Krzysztof Stelmaszyk) jest w środku, a Komandos uciekł. Policjant rusza za nim w pościg. Dochodzi do strzelaniny. Czy mecenas Piotr zginie? Wiele na to wskazuje...

Wszyscy uczestnicy feralnej imprezy w restauracji Poliny (Magdalena Wróbel) zostają zatrzymani. Policja ma swój typ, jeśli chodzi o podejrzenie współpracy z bandą Myszora, a po przesłuchaniach nie wszyscy zostają wypuszczeni z komisariatu.

Swieta jest w ciąży! Jak zareaguje Mecenas?Zobacz więcej

Henryk (Marian Dziędziel) przeżywa swój osobisty kryzys. Nowakowa (Marta Lipińska) próbuje go pocieszać. Czy uda się jej? Sarkisjan i Rysiek, mimo że już wiedzą, że Katia (Magdalena Pociecha) raczej za nimi nie tęskni, przedłużają swój pobyt we Lwowie. Każdy z nich ma w tym swój ukryty plan.

Do aresztu trafiają Matylda (Monika Jarosińska) i Hanka (Paulina Gałązka). Policja umieszcza je w jednej celi. Czy to na pewno dobry pomysł? Restauracja Poliny zostaje tymczasowo zamknięta. Wszyscy muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ulka (gość)

    Dlaczego ten serial jest tak zle pisany?

    08.10.2019 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×