"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 4. Rozpoczęły się prace nad nowymi odcinkami serialu! Kiedy emisja?

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Dziewczyny ze Lwowa"! Właśnie ruszyły prace nad odcinkami 4. sezonu produkcji! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA 4" - KIEDY PREMIERA?

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Właśnie ruszyły prace na planie 4. sezonu produkcji, który ponownie wyreżyseruje niezastąpiony Wojciech Adamczyk.

Wiadomo również, że do swoich ról powrócą Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek oraz Magdalena Wróbel. Niestety nie jest jeszcze znana data premiery "Dziewczyn ze Lwowa 4".

Nie żyje twórca "Rancza" i "Ekstradycji" - Robert Brutter. Ile miał lat?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 3. sezonu "Dziewczyn ze Lwowa" w restauracji Poliny odbył się uroczysty bankiet z okazji wypuszczenia męża Matyldy z aresztu. Tomek odebrał telefon od matki, która nie tylko dziwnie z nim rozmawiała, ale też poinformowała, że przyjdzie następnego dnia na obiad. Prosi, żeby nakryć do stołu dla czterech osób. Nowakowa odkryła powód, dla którego jej mąż prokurator nie lubił palić w kominku w salonie. I nie był to jak utrzymywał - strach przed zaczadzeniem. Dzięki aferze kominkowej Zofia wreszcie zrozumiała też, czemu jej mąż przez całe życie próbował odnaleźć pana Henryka.

Kiedy nieświadomy niczego Henrula przychodzi z wizytą do Nowakowej, mieli o czym rozmawiać. Zaangażowanie i działania pana Henryka i Poliny sprawiły, że zawirowania w kamienicy na Cynowej znalazły swój finał. Niespodziewanie pomocna w sprawie okazała się żona Kamyka. Osobiste dylematy całej piątki Lwowianek wkroczyły w nową fazę. Swieta, dzięki Kasi zauważyła wreszcie, że jej syn Oleh stał się dorosłym mężczyzną. Ponadto Kasia uświadomiła jej jeszcze inną, bardzo istotną rzecz. Uljana odnalazła się w nowym wizerunku i uczuciu, Polina przestała za wszelką cenę walczyć z tym, na czym najbardziej jej zależy, Olya postanowiła zaakceptować fakt, że jednak ma ojca, a Katia, która wydawała się najbardziej świadoma kierunku, w którym zmierza jej życie, zmieniła nagle jego kurs.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • oglądacz (gość)

  Ten serial trzymał poziom tylko ze scenariuszem i dialogami p. Roberta Bruttera, czyli przez 1-sza serię i początek drugiej, czyli w sumie jakieś szesnaście odcinków. Potem było coraz gorzej.

  23.06.2019 14:41
 • nie ogarniam (gość)

  jak po dwóch sezonach, w których ewidentnie akcja siadła, a aktorki z sezonu na sezon grają gorzej - nawet P. Segdę wykastrowali - jest decyzja żeby nagrywać dalej? po co?

  16.05.2019 22:54
 • no (gość)

  akcent najgorszy!

  16.05.2019 22:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×