"Dziewczyny ze Lwowa". Zobacz kto jest kim w serialu [GALERIA]

Już od 6 września, w każdą niedzielę o godzinie 20.25, na antenie TVP1 będzie można śledzić losy bohaterek serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, którego twórcami są reżyser Wojciech Adamczyk oraz scenarzysta Robert Brutter. Premiera produkcji coraz bliżej, więc warto poznać główne bohaterki serialu. Przedstawiamy Wam szczegóły dotyczące losów czterech "Dziewczyn ze Lwowa", a także postaci, które będą miały wpływ na ich życie.

Multimedia

Tytułowe „Dziewczyny ze Lwowa” to Swietłana (Anna Maria Buczek), Uliana (Anna Gorajska), Olyia (Katarzyna Ucherska) oraz Polina (Magdalena Wróbel). Wiele je różni, ale łączy jedno – chęć rozpoczęcia życia na nowo. Miały różne motywacje do wyjazdu z Ukrainy, ale tylko trzymając się razem mają szansę przetrwać. Dziewczyny do Polski przyjeżdżają w celu poszukiwania pracy, lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie. Czy odnajdą się w polskiej rzeczywistości i ile przeszkód będą musiały pokonać po drodze? O tym przekonamy się wkrótce. Jak zapowiadają twórcy produkcji, serial będzie mieszanką komedii i dramatu, czyli tak jak w prawdziwym życiu znajdzie się miejsce na śmiech oraz łzy.

CZYTAJ TAKŻE:

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" PODBIJĄ POLSKĘ? [ZDJĘCIA]
"DZIEWCZYNY ZE LWOWA". ANNA MARIA BUCZEK: DOSTAŁAM SZANSĘ NA PIERWSZOPLANOWĄ KREACJĘ [WYWIAD]

W rolach głównych pojawiają się Anna Gorajska, Anna Maria Buczek, Katarzyna Ucherska oraz Magdalena Wróbel. Twórcy postanowili postawić na nieznane i jeszcze nieopatrzone twarze, które nie będą kojarzone z żadnymi innymi projektami. Dla tych młodych i zdolnych aktorek jest to ogromna szansa. Anna Maria Buczek w rozmowie z Telemagazynem przyznaje – jestem niezmiernie wdzięczna za to twórcom, że w końcu dostałam szansę na zaprezentowanie się w pierwszoplanowej roli.

Na dalszym planie w serialu zobaczyć będzie można takich aktorów jak m.in. Marian Dziędziel, Dorota Segda, Krzysztof Stelmaszyk, Marta Lipińska, Adrian Zaremba, Paulina Chapko, Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Mateusz Łasowski oraz Józef Pawłowski.

CZYTAJ TAKŻE:

"DZIEWCZYNY ZE LWOWA". AKTORKI O NOWYM SERIALU TVP [WIDEO]
"DZIEWCZYNY ZE LWOWA" ODCINEK 1. KOLEŻANKI SWIETŁANY PRZYJEŻDŻAJĄ DO WARSZAWY

„Dziewczyny ze Lwowa” liczą 13 odcinków. Premiera pierwszego już 6 września o godzinie 20.25 na antenie TVP1.

Krzysztof Połaski krzysztof.polaski@telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • m (gość)

  to chyba odwrotnie - Ukrainki są tu "szmacone" i zdegradowane do roli sprząteczek, podwładnych, byle tylko złapać faceta itp... a to są silne, dzielne kobiety, takie same jak Polki, które w niczym na to nie zasłużyły!

  28.09.2015 02:23
 • tomek (gość)

  smutne, że tak szmacicie polskie kobiety, a wychwalacie ukrainki

  13.09.2015 21:05
 • Marta (gość)

  Żenujące... Rozumiemy, że to taka propaganda... Polki są złe i mają wyjeżdżać na saksy, bo miejsce zajmie ukraińskie plemie.. świetnie. I co za seksizm "kto to widział żeby mężczyzna musiał prasować" itp... niesamowite.

  13.09.2015 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×