dziewczyny ze lwowa

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 2. odcinek 10. Fabian Duda z "Rancza" został kontrabasistą, a na pianinie wtóruje mu... Sprawdźcie sami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowej serii hitu Jedynki – „Dziewczyny ze Lwowa” można zobaczyć nie tylko Michałową z „Rancza” (Marta Lipińska) w roli Nowakowej, ale także Myćkę i Wargacza, czyli Tomasza Sapryka i Sławomira Orzechowskiego oraz Cezarego Żaka. W odcinku, który Jedynka wyemituje 12 listopada pojawią się kolejne, ulubione przez widzów postaci z "Rancza" – Fabian Duda i ksiądz Maciej, czyli Piotr Ligienza i Mateusz Rusin, którzy zagrają... muzyków jazzowych!

11.11.2017Dziewczyny ze Lwowa

"Dziewczyny ze Lwowa" sezon 2. Rewelacyjna oglądalność 9 odcinka! [ZDJĘCIA]

„Dziewczyny ze Lwowa” emitowane w niedzielne wieczory w TVP1, w paśmie nadawania są zdecydowanym liderem, zostawiając w tyle konkurencję. Mimo zawirowań związanych ze zmianą godziny nadawania na 20:15, oglądalność ostatnich odcinków rośnie z tygodnia na tydzień! Dziewiąty odcinek emitowany 5 listopada obejrzało ponad 3,2 miliona widzów, co przełożyło się na 19-to procentowe udziały w grupie 4+. W grupie 16-49 odcinek osiągnął blisko 12-to procentowy udział.

07.11.2017Dziewczyny ze Lwowa

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×