"Dzika Korea". Wielkie metropolie i fascynująca przyroda Korei. Gdzie oglądać?

Autorzy programu "Dzika Korea" zapraszają na wyprawę do Korei, gdzie tętniące życiem metropolie sąsiadują ze spokojnymi enklawami dzikiej przyrody.

Multimedia

"Dzika Korea" wtorek, 12 lutego, godz. 18:00 na National Geographic Wild - sprawdź program tv

Zapraszamy na wyprawę do Korei, gdzie tętniące życiem metropolie sąsiadują ze spokojnymi enklawami dzikiej przyrody. Przez tysiące lat Półwysep Koreański słynął z dziewiczej przyrody. Obecnie kojarzy się raczej z ciągnącym się od dziesięcioleci konfliktem między dwoma skłóconymi krajami. Ślady po wojnie, wzniesione przez ludzi zasieki i nowoczesne miasta przysłaniają to, co najpiękniejsze - mokradła i góry, zamieszkane przez fascynujące stworzenia.

Korea kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnością i zaawansowaną technologią. Twórcy programu prezentują jednak inne oblicze tej fascynującej krainy. Gwarne i gęsto zaludnione metropolie sąsiadują tu ze spokojnymi enklawami dzikiej przyrody: zielonymi mokradłami, strzelistymi górami i niespokojnym morzem. Zapraszamy na spotkane z ich mieszkańcami: jastrzębiami, delfinami butlonosymi i ciekawskimi jenotami azjatyckimi, które od tysięcy lat żyją w sąsiedztwie ludzi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×