Dziki Tajwan: Nieznana wyspa

Przeczytaj także:

"Efekt Domina". Dominika Kulczyk opowie o działalności Polskiej Misji Medycznej w Tanzanii

Tanzania to kraj o bardzo złych wskaźnikach dostępności do usług medycznych. Służba zdrowia jest częściowo płatna, a niskie zarobki większości mieszkańców nie pozwalają na korzystanie z usług lekarzy i szpitali. Jak w tym kraju wyglądają porody? Dlaczego ciąża jest jednym z głównych zagrożeń dla życia kobiet? Już w najbliższą niedzielę Dominika Kulczyk odwiedzi Małgorzatę Olasińską-Chart z Polskiej Misji Medycznej. Premiera „Efektu Domina” 21 marca o godz. 11:30 w TVN.

20.03.2021Efekt Domina

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 6. Paweł Fajdek z ojcem w Jordanii! W jaki sposób budzi się mistrza świata?

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka, była małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim musiał stawić czoło ojciec, ucieszył się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii w ramach programu "Starsza pani musi fiknąć". Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.

09.10.2019Starsza pani musi fiknąć

"Ekokatastrofa w Francji". Czy wyciągnęliśmy wnioski z jednej z największych ekokatastrof?

16 marca 1978 supertankowiec Amoco Cadiz uderzył w skały u wybrzeży francuskiej Bretanii. Wyciekło z niego ponad 220 tys. ton ropy. Był to największy wyciek ropy na wodach europejskich i nadal jest znany jako jedna z największych katastrof ekologicznych XX wieku. Czy świat wyciągnął jakieś wnioski z tego tragicznego wydarzenia? Odpowiedź w dokumencie "Ekokatastrofa w Francji"!

28.05.2019Ekokatastrofa we Francji

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×