"Dzikie historie" konkurentem "Idy" do Oscarów. Zobacz "making of" filmu [WIDEO]

"Dzikie historie", wybuchowa komedia wyprodukowana przez Pedro Almodovara, znalazła się na ogłoszonej w Los Angeles krótkiej liście kandydatów do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Multimedia

Krytycy filmowi uważają, że "Dzikie historie" są jednym z faworytów w tej kategorii, a jej największym konkurentem jest polski kandydat – czyli "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

CZYTAJ TAKŻE: "IDA" NAJLEPSZYM FILMEM ROKU WEDŁUG PEDRO ALMODOVARA DLACZEGO AGATY KULESZY NIE BĘDZIE NA GALI ROZDANIA ZŁOTYCH GLOBÓW? [WIDEO]

Dziewięć tytułów z shortlisty jury wybrało spośród 83 filmów, nadesłanych w tym roku do konkursu w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. 15 stycznia dowiemy się, które pięć filmów członkowie Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej oficjalnie nominują do Oscara. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 22 lutego 2015 roku.

Zobacz "making of" filmu "Dzikie historie”", w który m.in. reżyser Damian Szifron opowiada, skąd wziął się tytuł, a twórca muzyki, dwukrotny zdobywca Oscara Gustavo Santaolalla, zdradza szczegóły swojej pracy.

"Dzikie historie" w kinach od 2 stycznia 2015 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×