"Dzikie serce" od 3 lipca 2012 w Zone Romantica!

"Dzikie serce" od 3 lipca 2012 w dni powszednie od godz. 14:00 po dwa odcinki (w dniach 3-6 lipca 2012 po trzy odcinki) na kanale Zone Romantica.

Multimedia

Maria del Rosario i Juan de Dios San Roman zakochują się w sobie. Jej rodzina należy do śmietanki towarzyskiej Veracruz, on jest biednym rybakiem. Maria zwierza się z uczucia (i ślubnych planów) swej siostrze Leonardzie - nie wie, że ta jej nienawidzi. Leonarda kocha skrycie równie jak ona bogatego Rodriga, a Rodrigo pragnie Marii dla siebie. Powiadomiony o planach pożądanej kobiety, Rodrigo używa swych wszystkich wpływów, by rozdzielić kochanków. Juan de Dios trafia do więzienia, a Maria zostaje zamknięta w hacjendzie Rodriga. Tu okazuje się, że jest w ciąży i rodzi syna, któremu daje imię po ojcu. Juan de Dios ucieka z więzienia, ale Rodrigo spycha go z klifu do morza. Leonarda pozbywa się dziecka, a swą siostrę zamyka w piwnicy zapewniając wszystkich, że Maria umarła. Zrozpaczony Rodrigo, wbrew oczekiwaniom Leonardy, nie przenosi swego uczucia na nią, tylko wyjeżdża do Europy, skąd po latach wraca z żoną, Constanzą. Mają córeczki bliźniaczki, Reginę i Aimee. Leonarda pociesza się małżeństwem z notariuszem Noelem, mają syna Renata.

Tymczasem Juan de Dios przeżył upadek ze skał. Latami szukał swego syna, ale udało mu się to dopiero na krótko przed śmiercią. Chłopca wychowała wieśniaczka Aurora. Juan de Dios junior poznaje prawdę o swym pochodzeniu od ojca, który zobowiązuje go do zemsty na Rodrigu. Młodzieniec poprzysięga ją na grobie ojca i zmienia imię na Juan del Diablo.

Mijają kolejne lata. Juan del Diablo jest już dojrzałym mężczyzną i czuje, że czas wypełnić przysięgę. Przybywa do Veracruz. Tu poznaje śliczną Aimee, która zaczyna z nim flirtować. Bliźniaczka Aimee, Regina, nie pochwala jej zachowania - wszak Aimee ma wkrótce wyjść za Renata. Regina, która kocha skrycie Renata od dzieciństwa, postanawia pójść do klasztoru. Po ślubie Aimee wciąż prowadzi podwójną grę, Juan jest w niej coraz bardziej zakochany - dopóki nie dowie się, że to córka jego największego wroga. Gdy ich romans ma się już wydać, Regina ratuje siostrę mówiąc, że to ona miała właśnie uciec z Juanem, nie Aime. Renato zmusza Reginę i Juana do małżeństwa. Juan godzi się - w końcu czy to ważne, która z córek Rodriga drogo zapłaci za jego grzechy?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×