"Dzikie serce" odcinek 46. Alejandro dowiaduje się, że jest ojcem Maricruz! [ZDJĘCIA]

Alejandro w końcu dowie się, że Maricruz jest jego córką. Jak zareaguje na tę wiadomość?

Multimedia

"DZIKIE SERCE" ODCINEK 46. W ŚRODĘ, 6.05.2015 O GODZ. 17:00 W TV4!

Maricruz już od jakiegoś czasu mieszka w posiadłości Alejandro. Mężczyzna przyjął ją pod swój dach i zaopiekował jak własną córką. Wkrótce dziewczyna dowiedziała się, że Alejandro jest jej ojcem. Ze względu na jego stan zdrowia, utrzymywała to jednak w tajemnicy.

W 46. odcinku "Dzikiego serca" Alejandro spotyka się z Carolą w kasynie. Maricruz wdziera się do środka i w obecności Alejandra mówi Caroli, że jest jego córką. Kobieta żąda dowodów.

  • *Nazywam się Marcruz Olivares...
  • Olivares?* - pyta zdumiony Alejandro
  • Tak. Moją matką była Guadalupe Olivares, a dziadkiem Don Ramiro Olivares. Jestem twoją córką - tłumaczy Maricruz. - To Bóg sprawił, że trafiłam pod drzwi twojego domu - dodaje.
  • Czy to naprawdę możliwe? - ojciec Maricruz nie może ukryć wzruszenia.

Gdy Carola ponawia żądanie okazania dowodów tego, że Maricruz mówi prawdę, dziewczyna pokazuje dokumenty, które przez lata trzymał w swojej chatce Ramiro. Alejadro bierze w ramiona córkę, ale Carola podważa autentyczność dokumentów. Wtedy Maricruz pokazuje ojcu zdjęcie swojej matki, czym rozwiewa wszelkie wątpliwości. Niestety silne emocje nie wpłyną pozytywnie na zdrowie Alejandra. Czy ojciec Maricruz umrze?

CZYTAJ TAKŻE: "DZIKIE SERCE" ODCINEK 42. NARODZINY CÓRKI MARICRIUZ [ZDJĘCIA] "DZIKIE SERCE" ODCINEK 43. OCTAVIO CAŁUJE DORIS NA OCZACH MARICRUZ! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×