Dziś kończy 70 lat!

Jan Nowicki to nie tylko wspaniały aktor, ale wspaniały człowiek. Laureat wielu nagród, amator kobiecego piękna i … piłki nożnej.

Multimedia

W ubiegłym roku poślubił swoją dawną miłość, Małgorzatę Potocką - co wzbudziło wiele kontrowersji. Ale czy ważny jest wiek, gdy człowiek, najbardziej kocha życie?

Najpopularniejsze filmy, w których wystąpił Nowicki to Popioły, Anatomia miłości, Noce i dnie, Pan Wołodyjowski, Wielki Szu, Dziewczęta z Nowolipek, Sztos - ale to tylko niewielka część z dotychczasowego dorobku artystycznego aktora.

Kilka lat temu w jednym z wywiadów powiedział o szczęściu …

Ja jestem szczęśliwym człowiekiem. Starość ma jedną wspaniałą zaletę: coraz mniej wymaga. Im jestem starszy, tym mniej mi się chce jeść, nie marzę o nowych willach i lepszym samochodzie, który nigdy nie był dla mnie przedłużeniem "ptaka".

Wystarczy mi kawałek domu na rodzinnych Kujawach, dla którego chciałbym w końcu, po wielu latach, zostawić Kraków. Powalczyć z naturą, pokłócić się o bzdurę z sąsiadem Grzesiem, albo pogadać z nim o rybach, przebrać się dla tamtejszych dzieciaków za świętego Mikołaja, napisać książkę. Częściej bywałem wierny niż niewierny sobie, wszystkiego, co mam dorobiłem się z własnej pracy, w dodatku nie musiałem z tego powodu grywać w reklamach ani recytować głupich wierszy w remizach strażackich. Czy to mało? Z okazji 70-tych urodzin wszystkiego najlepszego!

Czytaj także: Musiał zrezygnować z urlopu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×