Dziś w tv, co obejrzeć w niedzielę, 16.09.2018? Zobacz nasze telewizyjne propozycje! [PROGRAM TV, PLAN DNIA]

Co obejrzeć w niedzielę, 15.09.2018? "Masterchef" a może "Rolnik szuka żony"? Jeśli wolicie filmy, to też będzie co oglądać. W programie tv na niedzielę m.in. Do utraty sił" i "Syberiada polska". Dziś w tv także kolejny odcinek serialu z Agatą Kuleszą w roli głównej. Sprawdź nasze hity dnia na niedzielę!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 16 września 2018 r.:

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
"Gladiator" - TV Puls, godz. 20:00

Ksiądz Stanisław zanosi Agnieszkę - po tym, jak skręciła nogę - do miasta, cały czas ukrywając przed lekarką, że jest jej biologicznym ojcem. W przychodni siostrą Adama zajmuje się doktor Kowalczyk, któremu nowa pacjentka od razu wpada w oko. Tymczasem Bieniamin nadal próbuje zbliżyć się do Marii i zaprasza koleżankę na romantyczną wycieczkę nad rzekę. Katrin wciąż szuka córki...
"W rytmie serca" odcinek 2. sezon 3. - Polsat, godz. 20:05

Adam urządza Marii scenę zazdrości! Maria pójdzie na randkę z Beniaminem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma kochającą rodzinę i wielkie osiągnięcia na ringu. W ciągu jednego dnia mężczyzna traci to, co dla niego najważniejsze - żona ginie od przypadkowego strzału, córka trafia do rodziny zastępczej. Jedynym sposobem, by odbić się od dna, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Pomoc i potrzebne wsparcie Billy znajduje na sali treningowej prowadzonej przez legendarnego trenera pięściarzy. Rozpoczyna największą walkę życia. Najważniejsze stracie stoczy jednak poza ringiem.
"Do utraty sił" - TVP2, godz. 20:05

Allie z "Pamiętnika" i największa miłość Sherlocka Holmesa, czyli najlepsze role Rachel McAdams! [GALERIA]Zobacz więcej

Widzowie "Rolnik szuka żony" po raz kolejny śledzą losy samotnych rolników i osób, które zamieszkują w ich gospodarstwach, poznając uroki życia na wsi. Panowie spotkali już kandydatki na swoje żony. Czy do którejś mocniej zabiło im serce? Nadszedł czas trudnych decyzji i ostatecznych wyborów. Rolnicy muszą zdecydować, które spośród pań zaproszą do siebie do domu. W podjęciu decyzji ma pomóc im wspólne, aktywne spędzenie czasu. Czy to wystarczy, by poznać się bliżej?
"Rolnik szuka żony" odcinek 3. - TVP1, godz. 21:15

Rolnicy podejmują pierwsze decyzje! Które panie zostaną zaproszone do domów? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Po tragedii w domu dziecka podejrzenia padają na Ewę. Nastolatka ucieka. Olga coraz bardziej angażuje się w sprawę z domu dziecka. Po tragedii w domu dziecka podejrzenia padają na Ewę - skrytą, prześladowaną przez rówieśniczki nastolatkę. Olga pojawia się w życiu dziewczyny niespodziewanie. Ewa wykorzystuje jej obecność, ale boi się zaufać kobiecie. Jedynym przyjacielem Ewy jest Kamil - to z nim planuje przedostać się za granicę. Czy uda się im uciec? Czytaj więcej...
"Pułapka" odcinek 2. - TVN, godz. 21:30

Nocą 10 lutego 1940 r. NKWD wysiedla mieszkańców wsi Czerwony Jar na Podolu. Wśród wysiedleńców jest rodzina Jana Doliny - jego żona Antonina oraz synowie Staś i Tadzio. Podróż na Syberię trwa 40 dni - najpierw pociągiem, potem pieszo i saniami. Ich nowym domem jest obóz pośrodku tajgi, gdzie muszą się zmierzyć nie tylko z zimnem, głodem i chorobami, ale także z brakiem prywatnej przestrzeni i jakiejkolwiek nadziei na przyszłość. Pierwszej wiosny choroby dziesiątkują wysiedleńców, również rodzinę Jana.
"Syberiada polska" - TVP2, godz. 22:15

Donna Jensen pracuje w supermarkecie. Chciałaby wyrwać się z prowincjonalnego miasteczka i prowadzić ciekawe, dostatnie życie. Pewnego dnia ogląda w telewizji wywiad ze znaną stewardesą Sally Weston. Bohaterka robi ogromne wrażenie na Donnie, która postanawia pójść w jej ślady. Początki okazują się trudne. Jensen dostaje pracę w najgorszych liniach lotniczych w Stanach Zjednoczonych. Wtedy los ponownie stawia na jej drodze Sally Weston, która prowadzi centrum szkoleniowe luksusowych linii lotniczych - Royalty.
"Szkoła stewardes" - TVP1, godz. 22:20

Co działo się w "Ameryka Express"?

Sprawdź aktualny program telewizyjny na niedzielę, 16.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×