Dziś w tv, co obejrzeć w środę, 7.11.2018? Zobacz telewizyjne propozycje! [PROGRAM TV, PLAN DNIA]

Dziś w tv - co obejrzeć w środę wieczorem? Program tv na 7 listopada to nie tylko "Ameryka Express". Jak środa, to również nowy odcinek "Na dobre i na złe". W telewizji także filmy "Francuski pocałunek", "Taxi" czy "Sala samobójców". Sprawdź nasz program tv na środę, 7.11.2018 roku!

Multimedia

Program tv na środa, 7 listopada 2018 r.:

Kate Abbott, niedawno przeniesiona do ambasady w Londynie pracownica Departamentu Stanu, jest świadkiem zamachu bombowego. Unika śmierci z rąk zabójcy, ale na miejscu zdarzenia policja znajduje ślady, które wskazują ją jako sprawczynię ataku. Uwikłana w zbrodnię, której nie popełniła, ścigana przez policję i prawdziwych sprawców zamachu Kate jest zmuszona do ucieczki. Jako jedyna wie, że terroryści planują atak na Time Square w sylwestrową noc. Kate musi przeżyć i ich powstrzymać.
"Ocalona" - TV Puls, godz. 20:00

Bohaterami są dwaj mieszkańcy Marsylii: ambitny, choć gamoniowaty komisarz Emilien oraz Daniel - kierowca taksówki. Daniel jest także mistrzem kierownicy, jego wyczyny bardzo drażnią policję. Jest jednak ktoś, kto potrafi docenić rajdowe umiejętności bohatera. Tym kimś jest Emilien, który dzięki pomocy taksówkarza zaczyna odnosić pierwsze sukcesy w walce z zuchwale rabującym banki niemieckim gangiem, specjalizującym się w szaleńczych ucieczkach samochodami.
"Taxi" - Polsat, godz. 20:35

Wiktoria odkrywa, że Jędrek, nastolatek ze stomią, którym się ostatnio opiekowała, ma być operowany przez niejakiego doktora Domańskiego. Chirurg chce przeprowadzić zabieg, który może kosztować chłopaka życie. Doktor Consalida od razu protestuje. Tymczasem Blanka zaczyna praktyki w Leśnej Górze. Jedna z jej koleżanek ze studiów, Emilia Tomala, po dyżurze umawia się z Borysem. Jest gotowa na wszystko, byle wkraść się w łaski pana ordynatora. Z kolei Michał coraz bardziej niepokoi się o Barbarę...
"Na dobre i na złe" odcinek 719. - TVP2, godz. 20:50

Wiki nie chce dopuścić do operacji Jędrka! Wychowanek domu dziecka umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prowadząca na samym początku przekaże wszystkim bardzo dobrą wiadomość. Pierwsza para, która dotrze do legendarnego hotelu Grand Bolivar będzie mogła spędzić noc w apartamencie prezydenckim, a na dodatek zaprosić na ucztę i nocleg jeden z pozostałych duetów. Wszyscy po drodze do hotelu będą musieli wykonać jedną bardzo prostą misję. Wystarczy wejść do wskazanego przez Agnieszkę sklepiku i zabrać z półki bardzo znany polski produkt, który przyda im się następnego dnia...
"Ameryka Express" odcinek 10. - TVN, godz. 21:30

Kate odczuwa lęk przed podróżą samolotem. Niemniej kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochał się w innej kobiecie, decyduje się na lot przez Atlantyk. W samolocie towarzyszy jej sympatyczny Francuz, który okazuje się złodziejem ściganym przez policję za przemyt. Spotkanie z nim ściągnie na Kate wiele kłopotów. Ku zaskoczeniu obojga nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego urok, a on dostrzeże w niej życiową szansę.
"Francuski pocałunek" - TVP2, godz. 22:30

18-letni Dominik ma zapewnione wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości wrażliwy chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, z którym za namową rówieśników dla zabawy całuje się na studniówce. Wkrótce za sprawą obiektu swoich uczuć zostaje upokorzony, pada ofiarą drwin na portalu społecznościowym. Skompromitowany, szuka azylu w wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje Sylwię, która wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do "sali samobójców".
"Sala samobójców" - Polsat, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 7.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×