Dziwne i nietypowe filmy świąteczne! Horror, thriller, a może... science-fiction?

"Kevin sam w domu", "Holiday" - te filmy świąteczne zna każdy. Są jednak także mniej znane, w których... naziści chcą skrzyżować człowieka z elfem lub Święty Mikołaj walczy z Szatanem. Sprawdźcie nasze zestawienie dziwnych i nietypowych filmów świątecznych!

Multimedia

Grudniowie wieczory lubimy umilać sobie świątecznymi filmami. Zazwyczaj sięgamy po kino familijne, czyli np. po kultowego już "Kevina", lub po komedie romantyczne. Na tym jednak nie wyczerpuje się repertuar produkcji o tematyce świątecznej, gdyż znajdziemy wśród nich także horrory czy thrillery!

Co obejrzeć w święta, gdy już masz dość filmu "Kevin sam w domu"? [GALERIA]Zobacz więcej

Niektóre z takich nietypowych filmów świątecznych, np. "Święty Mikołaj kontra Diabeł", "Święty Mikołaj wyrusza na podbój Marsa" czy "Elfy", regularnie pojawiają się w zestawieniach dla najgorszych filmów w historii. Nie zawsze jednak tak jest. Takie produkcje jak horror "Rare Export: Opowieść wigilijna", thriller "Uważaj, kochanie" czy komedia "Zły Mikołaj" mają spore grono fanów i pozwalają spojrzeć na tematykę świąteczną z nieco innej niż zwykle perspektywy.

W naszej galerii znajdziecie 10 dziwnych i nietypowych świątecznych filmów, które wymykają się obowiązującym konwencjom! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×