DZIWNE nagranie Macaulaya Culkina. O co chodzi? [WIDEO]

Macaulay Culkin, który zasłynął filmowymi opowieściami o Kevinie samym w domu, realizuje różnego rodzaju projekty artystyczne.

Multimedia

Przez długi czas nie było wiadomo, co dzieje się z Macaulayem Culkinem. Kariera rozpoczęta w dzieciństwa załamała się, a sam aktor miał skupić się na konsumpcji alkoholu i zażywaniu narkotyków. W pewnym momencie pojawiły się plotki, według których Culkin miał znajdować się na granicy śmierci. Aktorowi udało się jednak wyjść na prostą i zacząć karierę muzyczną z zespołem The Pizza Underground, który śpiewa piosenki o pizzy. CZYTAJ TAKŻE: MACAULAY CULKIN ZOSTAŁ MUZYKIEM [WIDEO] "KEVIN SAM W DOMU" - JAK WYGLĄDAJĄ BOHATEROWIE FILMU PO LATACH? [ZDJĘCIA]

Teraz do sieci trafiło nagranie, na którym Macaulay Culkin przez ponad 4 minuty je pizzę. W ten sposób aktor nawiązuje do słynnego filmiku Andy'ego Warhola z lat 80., na który artysta przez kilka minut przed kamerą jadł hamburgera.

Po skończonym posiłku Culkin przez minutę siedzi, zanim powie: Nazywam się Macaulay Culkin i właśnie zjadłem pizzę. Warhol powiedział: Nazywam się Andy Warhol i właśnie zjadłem hamburgera.

Jak myślicie, o co chodzi z nagraniem?

Nagranie Andy'ego Warhola:

FILM https//youtu.be/Ejr9KBQzQPM

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×