"Dzwony wojny" - zobacz zwiastun nowego miniserialu wojennego [WIDEO]

10 listopada w TVP1 odbędzie się premiera "Dzwonów wojny". Zobacz zwiastun serialu.

Multimedia

W poniedziałek, 10.11.2014 w TVP1 odbędzie się premiera nowego miniserialu wojennego "Dzwony wojny". Akcja serialu rozgrywa się w wojennych latach 1914-1918. Równolegle do wielkich wydarzeń historycznych toczą się losy dwóch chłopców, Thomasa i Michaela. Obu porywa ten sam entuzjazm i gorące pragnienie służenia swojej ojczyźnie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU "DZWONY WOJNY"

Zobacz zwiastuny serialu:

FILM https//youtu.be/Xhcx5SSPdRA

Komentarze

Skomentuj
  • Kalarep (gość)

    Mimo, że większość naszych filmów to miałkie komedie romatyczne tak tutaj serial będzie miażdzył. I nie chodzi o walki, strzały czy bitwy. Chodzi mi o to, że nasze wyopbrażenia o świecie i o I WŚ zostały porzedstawione na wysokim, światowym poziomie. Serial nie dość, ze porusza ważne kwestie historyczne to na dodatek miło zobaczyć kogoś poza Wesołowskim, Adamczykiem czy Karolakiem. Powiew świeżości na wysokim poziomie.

    09.11.2014 17:59
  • Bastet (gość)

    Jak dla mnie serial zapowiada się na wysokim poziomie, sporo o nim piszą w internecie i podkreśla się, że to nie będzie zwykła historia o wojnie, a próba przekazania emocji tamtejszych ludzi, którym przyszło żyć kiedy wybuchła jedna z najstraszliwszych wtedy wojen. Myślę, że dzięki temu, iż bohaterami są młodzi ludzie, każdy będzie potrafił się z nimi utożsamić. Ciekawa jestem też debiutu Eriki, bo już wieszczy się jej świetlaną przyszłość.

    09.11.2014 13:26
  • Pinko (gość)

    Dwóch chłopców, dwie strony medalu jedna potworna wojna, trzeba obejrzeć ku przestrodze i pamięci.

    07.11.2014 18:21
  • Monka (gość)

    Świetne zdjęcie i naprawdę zachęcające zapowiedzi serialu. Widziałam już wcześniej w tv, od razu podjęłam decyzję, że trzeba obejrzeć. Tło wojny z jednej strony martwi, a z drugiej strony bardzo intryguje. Na pewno mniej banalne, niż kolejny serial o ludziach "sukcesu" z wielkich korporacji.

    07.11.2014 16:28
  • Polak (gość)

    Dzięki I WŚ Polska odzyskała niepodległość po 123 latach! To ważne, żeby pokazywać tę historyczną chwilę!

    07.11.2014 15:56
  • Hodor (gość)

    serial może być hitem! okaże się to dopiero za 3 dni, ale trzymam za niego mocno kciuki :)

    07.11.2014 15:55
  • Bixie (gość)

    Wreszcie serial o I WŚ!! To przecież też jest część naszej historii, więc nie rozumiem, dlaczego taką tematykę porusza się tak rzadko..

    07.11.2014 15:53
  • Natural (gość)

    Zwiastuny są genialne i wiele obiecują, mam nadzieję, że cały serial będzie wykonany w ten sposób :)

    07.11.2014 15:52
  • pacyfista (gość)

    Mam andzieję, ze obraz nie bedzie wychwalał aliantów, ani propogował umierania w imię czegokolwiek. Wojna jets straszna...

    07.11.2014 13:43
  • Mario (gość)

    Zwiastuny wyglądają całkiem interesująco i bije od nich autentyzm. W produkcje zaangażowano sporo znanych nazwisk, pytanie jak poradzą sobie młodzi aktorzy. Z przyjemnością obejrzę i ocenię.

    07.11.2014 12:06
  • matylda (gość)

    Piękne zdjęcia! Wielkie brawa dla Jacka Petryckiego.

    07.11.2014 11:56
  • Amata (gość)

    Właśnie jestem ciekawa, co z tego wyszło. Będę oglądać 10-tego i myślę, że 11 też. Kto by pomyślał, że to już 100 lat od wybuchy I wojny.

    07.11.2014 10:24