"Earth Festival". Michał Szpak znowu pojawił się w staniku na scenie! O jego stroju mówią teraz wszyscy

Michał Szpak ponownie wzbudził ogromne zainteresowanie swoją oryginalną stylizacją. Uwielbiany wokalista zaśpiewał podczas "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski", a o jego stroju mówią teraz wszyscy. Muzyk na scenie w Uniejowie paradował w staniku. Zobaczcie, jak wyglądał.

Multimedia

Michał Szpak znowu pojawił się w staniku na scenie!

Michał Szpak doskonale wie, jak przykuć uwagę i sprawdzić, aby mówili o nim wszyscy. Po występie na Top of the Top Sopot Festival 2021, po którym był krytykowany za swój ubiór m.in. przez Michała Wiśniewskiego, Szpak pojawił się w Uniejowie, gdzie wraz z innymi gwiazdami dał koncert "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski". Wokalista wiedział, że wszyscy czekają, aby zobaczyć, co tym razem założył na siebie.

Liczyliście pewnie na pióra w du*ie, ale nie tym razem! - żartował ze sceny Szpak.

Michał Wiśniewski oburzony strojem Michała Szpaka! "Wyszło niesmacznie!"Zobacz więcej

Michał Szpak na Earth Festival 2021 pojawił się w czarnym staniku, który wzbudził spore zainteresowanie. Zobaczcie, jak muzyk prezentował się na scenie w Uniejowie!

Zobacz galerię

Oprócz Michała Szpaka, podczas koncertu "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i BAJM, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel i Paweł Domagała, zespół Kwiat Jabłoni, Wilki, Enej, Golden Life i Sound’n’Grace.

Trzy dni muzycznej imprezy i plejada gwiazd. Tak było w Sopocie. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Komentarze

Skomentuj
 • Pytam (gość)

  O jaką wolność on wola???? Przecież ubiera się jak chce, paraduje w miejscach publicznych, w mediach! O co chodzi!? Przecież robi co chce

  19.08.2022 21:26
 • Polka (gość)

  Dla mnie liczy sie talent, a jak sie artysta prezentuje na scenie to juz jego sprawa, jesli w ten sposob wykrzykuje swoje poglady. Niech to robi, kazdy ma prawo do glosu. Szpaku tylko nadal pieknie spiewaj. Trzymam kciuki

  19.08.2022 20:06
 • Bumi (gość)

  Promowanie idioty, świat na psy schodzi.

  25.08.2021 20:48
 • Draszyr (gość)

  A kogo to interesuje?. W/g mnie może założyć sobie na głowę (nie leb)kondona i pomaluje go roznokolorowo.

  24.08.2021 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×