„Earth Festival Uniejów 2018”. Kayah, Agnieszka Chylińska, LemON i inni zagrają dla Ziemi [TRANSMISJA Z KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ?]

Plejada topowych muzyków wystąpi podczas koncertu „Gwiazdy dla Ziemi” na „Earth Festival Uniejów 2018”. Usłyszymy między innymi: Agnieszkę Chylińską, Kayah, GrubSona, Happysad i LemON. Kiedy transmisja z koncertu „Earth Festival Uniejów 2018”?

Multimedia

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi” - „Earth Festival Uniejów 2018” – w niedzielę 8 lipca w Polsacie!

Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Oznacza to, że dotyczą także Polski, która należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Jednak jej świadomość w społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w tym roku w Uniejowie zostanie zorganizowana pierwsza edycja imprezy „Earth Festival Uniejów 2018”.

Paulina Sykut-Jeżyna parodiuje przebój Mroza w Operze Leśnej. Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do współpracy przy koncercie zaproszono czołowych polskich artystów. Usłyszymy między innymi Kayah, która od lat wspiera akcje dotyczące ekologii i działała na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt. W koncercie weźmie także udział Andrzej Piaseczny. Wokalista włączał się wcześniej w przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska – był ambasadorem kampanii „Poznaj swoją naturę”. Obok nich wystąpią: Agnieszka Chylińska, ze swoją „Królową Łez” i „Winną”, GrubSon, Kamil Bednarek, Happysad, LemON. Swoje przeboje wykonają też Tomek Kowalski i IRA, która zaśpiewa wspólnie z LemONem i Kamilem Bednarkiem. Natomiast Filip Lato wykona piosenkę Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”. Zaprezentował ją w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, kiedy wcielał się w legendarnego wokalistę. Tym występem zawojował nie tylko jurorów i publiczność w studio, ale też internatów a fragment programu zanotował w sieci ponad dwa miliony odsłon.

Podczas koncertu wyemitowane zostaną też specjalnie przygotowane krótkie filmy pokazujące ogrom strat na naszej planecie. „Earth Festival Uniejów 2018” odbędzie się w Uniejowie, malowniczym uzdrowisku słynącym z gorących źródeł leczniczej solanki i terapeutycznego mikroklimatu. Koncert poprowadzą Anita Sokołowska i Maciej Dowbor.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×