Earth Festival

Earth Festival 2022. Gwiazdy dla Czystej Polski. Doda, Julia Wieniawa i Andrzej Piaseczny zachwycili publiczność! Tak wyglądała Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka w roli prowadzących

Niedziela 21 sierpnia 2022 r. była trzecim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022 w Uniejowie, mieście nad Wartą. Już po raz piąty artyści znani z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu! Zobacz, jak wyglądała tegoroczna, wyjątkowa z wielu powodów, edycja Earth Festival 2022. Zdjęcia publikujemy w galerii!

21.08.2022Earth Festival

Earth Festival 2022. Krzysztof Zalewski i parada gwiazd w Uniejowie. Marcelina Zawadzka zadała szyku!

W Uniejowie, mieście nad Wartą, dobiegł końca pierwszy dzień tegorocznej edycji EARTH FESTIWAL. Już po raz piąty, artyści występujący na uniejowskiej scenie, śpiewają w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści oddają hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Krzysztofa Zalewskiego. Marcelina Zawadzka zadała szyku!

20.08.2022Earth Festival

Przeczytaj także:

Earth Festival 2022. Koncert Polsatu przeciwko wojnie z apelem o pokój. Na scenie Maciej Musiałowski, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała i wielu innych

W Uniejowie, mieście nad Wartą, sobota była drugim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022. Już po raz piąty artyści zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści składają również hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą.

20.08.2022Earth Festival 2022

"Earth Festiwal. Gwiazdy dla czystej Polski". Beata Kozidrak wystąpi w męskiej koszuli. Będzie bardzo sexy!

Już w niedzielę, 23 sierpnia Beata Kozidrak wystąpi wystąpią podczas koncertu "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Gwiazda zaprezentuje się w niezwykłej kreacji na scenie w Uniejowie. Zobaczcie zdjęcie z przygotowań, podczas których Beata Kozidrak mierzyła kreację na koncert!

20.08.2020Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski". Wyjątkowy koncert na antenie Polsatu! Kto wystąpi na scenie?

Już w niedzielę, 23 sierpnia, plejada gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej wystąpi podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Na scenie wystąpią m.in. Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Beata Kozidrak i BAJM, Ewa Farna, Feel, Mrozu, sanah, Enej, LemON, Kayah i Viki Gabor. Koncert poprowadzi sprawdzone trio: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Transmisja koncertu od godziny 20:00 na antenie Polsatu.

14.08.2020Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×