"Earth Festiwal. Gwiazdy dla czystej Polski". Beata Kozidrak wystąpi w męskiej koszuli. Będzie bardzo sexy!

Już w niedzielę, 23 sierpnia Beata Kozidrak wystąpi wystąpią podczas koncertu "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" w ramach Earth Festival Uniejów 2020. Gwiazda zaprezentuje się w niezwykłej kreacji na scenie w Uniejowie. Zobaczcie zdjęcie z przygotowań, podczas których Beata Kozidrak mierzyła kreację na koncert!

Multimedia

"Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski" w niedzielę, 23.08.2020 o godz. 20 w Polsacie! - sprawdź program tv

Będzie eco i bardzo sexy... jak na Beatę Kozidrak przystało! W ten sposób artystka chce podkreślić swój stosunek do ekologii, ale także i mody.Beata Kozidrak postanowiła wystąpić na koncercie w Uniejowie w ekologicznej stylizacji. Projekt jest stworzony z tkanin z odzysku, co oznacza, że projektant wykorzystał wyłącznie używane materiały z tzw. drugiej ręki. To będzie modowy upcycling, którego głównym celem jest wykorzystanie tego, co zostało już wyprodukowane i niemarnowanie nowych surowców.

Kayah i Viki Gabor po raz pierwszy razem na scenie! Kiedy występ?Zobacz więcej

Jak się dowiedzieliśmy, kostium sceniczny Beaty Kozidrak na Earth Festival to klasyczna oversizowa koszula męska, do której projektant Jackob Buczyński wraz ze stylistką Klaudią Gołębiowską doszyli mnóstwo kolorowych skrawków różnych materiałów.

Na scenie w Uniejowie podczas koncertu "[Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski(https://www.telemagazyn.pl/tv/earth-festival-gwiazdy-dla-czystej-polski-2749041/)" wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Zaśpiewają, m.in. Beata Kozidrak i BAJM, Kayah, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Kamil Bednarek, Mrozu, sanah, Natalia Nykiel i Viki Gabor. Koncert poprowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×