"EastEnders". Barbara Windsor nie żyje. Brytyjska aktorka zmarła w wieku 83 lat

Nie żyje Barbara Windsor. Popularna głównie w Wielkiej Brytanii aktorka zmarła mając 83 lata. Jej najgłośniejszą rolą była Peggy Mitchell w serialu dramatycznym "EastEnders".

Multimedia

Barbara Windsor nie żyje

Zmarła popularna brytyjska aktorka, Barbara Windsor. Przyczyną śmierci była choroba Alzheimera, z którą zmagała się od 2014 roku. Na początku 2020 roku zamieszkała w specjalnym domu opieki. Miała 83 lata.

Pogrzeb Katarzyny Łaniewskiej będzie miał charakter państwowy. Kiedy ostatnie pożegnanie aktorki?Zobacz więcej

Barbara Windsor stała się rozpoznawalna dzięki roli Peggy Mitchell, gospodyni królowej Wiktorii w brytyjskim serialu dramatycznym "EastEnders". Zagrała także w komediowej serii "Cała naprzód" ("Carry On"), serialu "Pan wzywał, milordzie?" oraz gościnnie w "Doctor Who", w którym ponownie wcieliła się w Peggy Mitchell.

O śmierci aktorki poinformował jej mąż aktorki. Zaznaczył, że zapamięta ją jako "kochającą, zabawną osobę, która wniosła do jego życia przyjaźń i dużo światła". Od 2018 roku Barbara Windsor brała udział w wielu akcjach, mających uświadamiać ludzi na temat choroby Alzheimera i próbowała walczyć o godne życie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szweju (gość)

    Wyśpiła?

    11.12.2020 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×