"Echo serca". Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki w nowym serialu medycznym! Kto jeszcze w obsadzie? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki zagrają główne role w nowym serialu "Echo serca", którego akcja rozgrywać się będzie głównie w szpitalu. Kto jeszcze w obsadzie? Kiedy premiera? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Multimedia

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu obyczajowego, którego akcja rozgrywa się w środowisku lekarzy. Główne role zagrają Kamilla Baar-Kochańska ("Na dobre i na złe", "Na krawędzi 2", "Służby specjalne", "Niania w wielkim mieście", "Druga szansa") i Antoni Pawlicki ("Czas honoru", "Skazane", "Na noże", "W rytmie serca").

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha już po ślubie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Główni bohaterowie nowego serialu produkowanego przez ATM Grupę to lekarze. On - chirurg, ona - psycholog, która dołącza do personelu szpitala, w którym pracuje bohater grany przez Pawlickiego. Połączy ich jednak coś więcej niż praca. W obsadzie, obok Baar-Kochańskiej i Pawlickiego, znaleźli się także m.in. Weronika Rosati, Julia Pogrebińska, Maciej Mikołajczyk i Paweł Ciołkosz.

Premiera serialu "Echo serca" zaplanowana jest na styczeń 2019 r. Wyemituje to TVP. Mamy pierwsze zdjęcia z planu, zobaczcie koniecznie!

Zobacz galerię

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gośćówa (gość)

    w Polsce to jakaś moda na seriale medyczne tylko flaki,jelita i wątroba i oczywiście z miłością w tle

    30.10.2018 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×