"Echo serca". Nowy serial w styczniu 2019 w TVP! Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki w obsadzie. O czym będzie? [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do nowego serialu "Echo serca". Telewizja Polska właśnie ogłosiła, że widzowie zobaczą go już w styczniu 2019 roku. Poznajcie szczegóły!

Multimedia

Jeszcze w październiku informowaliśmy, że trwają prace na planie nowego polskiego serialu, którego akcja rozgrywać się będzie w szpitalu. Jak udało nam się dowiedzieć, główne role zagrają Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki. Teraz Telewizja Polska potwierdza te informacje!

TYLKO U NAS! Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki w nowym serialu medycznym! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Główna bohaterka serialu "Echo serca", psycholog Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska) wraca do Polski po kilku latach nieobecności w kraju i podejmuje pracę w szpitalu. Już pierwszego dnia pani doktor musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, a szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy (Przemysław Sadowski). Pracownicy szpitala ukrywają przed Magdą traumę, jaką przeżywają po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) został oskarżony o błąd w sztuce.

Jak potoczą się losy bohaterów? Czy główna bohaterka, po trudnych doświadczeniach zdobytych w Londynie odnajdzie się w nowym miejscu i jak ułożą się jej relacje z zespołem? Tego widzowie dowiedzą się już w styczniu przyszłego roku. W nowym serialu TVP nie zabraknie również emocjonujących i trzymających w napięciu przypadków medycznych.

Polskie, tureckie czy od Netflixa? Których seriali najczęściej szukaliśmy w 2018 roku? [GALERIA]Zobacz więcej

Oprócz Kamilli Baar-Kochańskiej i Antoniego Pawlickiego, w obsadzie znaleźli się także: Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski, Maciej Mikołajczyk, Olga Sarzyńska, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski czy Dorota Segda.

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×