"Echo serca". Obsada wskazuje, czym serial TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?

"Echo serca" - nowy serial TVP1, którego akcja rozgrywa się w szpitalu, w środowisku lekarzy. Zapytaliśmy aktorów, grających w produkcji, czym "Echo serca" różni się od pozostałych tego typu seriali. Co odpowiedzieli?

Multimedia

"Echo serca" we wtorki o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Akcja serialu "Echo serca" rozgrywa się głównie w obrębie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR), ale też przenosi się na inne oddziały: chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ginekologiczno-położniczym i pediatrycznym. Elementem spajający ten medyczny świat jest Magda (Kamilla Baar-Kochańska), która jako psycholog szpitalny zajmuje się pacjentami z różnych oddziałów.

Bohaterowie nowego serialu TVP1. Kto jest kim?Zobacz więcej

W każdym odcinku poznajemy historię nowego pacjenta inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami, często głośnymi i medialnymi, które elektryzowały opinię publiczną. Jednak za każdym z tych trudnych przypadków będą kryły się najprostsze ludzkie emocje: współczucie, nadzieja, miłość. Bo za każdym przypadkiem stoi człowiek.

Nie jest to pierwszy polski serial, którego akcja osadzona jest w szpitalu. Co zatem może go wyróżnić spośród innych? Twórcy "Echo serca" inspirują się prawdziwymi wydarzeniami, przypadkami medycznymi, które miały miejsce w rzeczywistości. - Wyróżniająca jest waga problemów, które są poruszane - wskazuje Antoni Pawlicki, czyli serialowy Jan. - Według mnie to jest serial dla ludzi dorosłych, bo mam wrażenie, że część seriali, w których ja także występuję, jest bardziej dla dzieci, taki cukierkowy, nieprawdziwy. Tutaj te problemy są prawdziwe - dodaje aktor. Co jeszcze powiedzieli członkowie obsady? Zobacz wideo!

Magda dowiaduje się o romansie Jana i Joanny. Co zrobi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Szkoda, ze dźwięk jest kiepski i słuchając polskich dialogów ciężko cokolwiek zrozumieć. Najgorszy dźwięk jaki kiedykolwiek słyszałem w polskim serialu.

    22.01.2019 23:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×