"Echo serca" odcinek 1. Lekarze walczą o życie ciężarnej! Na rękach umrze im kolejny pacjent? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Echo serca" to nowy serial TVP1, który na antenie zadebiutuje już w styczniu. Już pierwszy odcinek produkcji pokazuje, że emocji nie zabraknie! Sprawdźcie, co się wydarzy w 1. odcinku serialu "Echo serca"!

Multimedia

"ECHO SERCA" - NA ANTENIE TVP1 OD WTORKU, 15 STYCZNIA, O GODZINIE 21:40

Główna bohaterka, psycholog Magdalena Borska, po trudnych doświadczeniach w Londynie wraca do kraju i znajduje pracę w szpitalu. Próba zaadaptowania się w nowym miejscu i dążenie do wykonywania jak najlepiej niełatwego zawodu są rzucone na tło emocjonujących i trzymających w napięciu przypadków medycznych.

Każdy odcinek kontynuuje historię Magdy i rozwija jej, niekiedy trudne, relacje ze współpracownikami oraz zawiera nowy przypadek. W roli głównej Kamilla Baar-Kochańska, a towarzyszyć jej będą m.in. Antoni Pawlicki, Julia Pogrebińska, Przemysław Sadowski, Dorota Pomykała, Maciej Mikołajczyk, Martin Budny, Grzegorz Stosz, Lucyna Malec, Zbigniew Zamachowski czy Dorota Segda.

Bohaterowie nowego serialu TVP1. Kto jest kim?Zobacz więcej

Do Szpitala Północnego zostaje przyjęta do pracy Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska), psycholog kliniczny, która przez ostatnie 4 lata zdobywała doświadczenie zawodowe w jednym z londyńskich szpitali. Już pierwszego dnia Magda musi zmierzyć się nie tylko z problemami pacjentów, ale też niechęcią całego zespołu medycznego, szczególnie ordynatora chirurgii Andrzeja Stommy (Przemysław Sadowski).

Nikt z personelu nie chce się przyznać do traumy, jaką przeżywa po nieudanej akcji ratunkowej, która miała miejsce sześć miesięcy wcześniej. Paliło się wtedy centrum handlowe i kino. Do szpitala trafiło kilkadziesiąt mocno poparzonych ofiar. Większości z nich nie udało się uratować, a jeden z najlepszych chirurgów szpitala – Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) został oskarżony o błąd w sztuce.

Nowy serial w TVP! Kamilla Baar-Kochańska w głównej roli! O czym będzie? [KIEDY PREMIERA]Zobacz więcej

Złe wspomnienia odżywają, kiedy ekipa pogotowia po raz kolejny przywozi na oddział ratunkowy małżeństwo – Anię (Lucyna Szierok) i Maćka (Paweł Ciołkosz), wcześniej ofiary pożaru, dzisiaj ofiary wypadku samochodowego spowodowanego przez kierowcę będącego pod wpływem narkotyków. Ania jest w zaawansowanej ciąży, a razem z nimi w samochodzie siedziała ich kilkuletnia córka – Karolina (Aleksandra Zagrodzka).

W ich ratowanie szczególnie mocno angażuje się Jan, który wraca do szpitala po sześciomiesięcznej nieobecności. Pomaga mu w tym anestezjolog – Joanna (Julia Pogrebińska), z którą Jan od kilku miesięcy ma romans. Jej mąż – Bartek (Maciej Mikołajczyk), ratownik medyczny, nie ma o niczym pojęcia…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×