"Echo serca" odcinek 11. Do szpitala przychodzi dorosły człowiek w ciele 13-latka! Lekarza zdołają mu pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

W święta Bożego Narodzenia pracownicy Szpitala Północnego będą musieli sobie poradzić z kolejnym ciężkim przypadkiem! Sprawdź, co czeka ich tym razem!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 11. we wtorek, 26.03.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Lekarze nie zawsze mogą liczyć na spokojne i rodzinne święta. Ich praca wiąże się z ogromnym poświęceniem, z którym liczyć muszą się także pracownicy Szpitala Północnego. W 11. odcinku serialu "Echo serca" będą musieli poradzić sobie z kolejnym nietypowym przypadkiem.

Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów?Zobacz więcej

Do placówki trafi Michał, który wygląda na 13-letniego chłopca, a tak naprawdę jest 25-letnim dojrzałym mężczyzną, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną – chorobę Fabry'ego. W wyniku choroby chłopak ma wyniszczony organizm, niemal non stop odczuwa silne bóle. Jedynym lekiem na tę chorobę jest doświadczalna terapia enzymatyczna, niestety nie znajduje się ona na liście leków refundowanych, a jej koszty są ogromne! Magda (Kamilla Baar-Kochańska) wraz ze szpitalnymi lekarzami postanowią jakoś pomóc Michałowi. Co uda im się wymyślić?

Zapomniane dzieci i zmienione imiona, czyli jakie błędy popełnia się w polskich serialachZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×