"Echo serca" odcinek 14. Danuta ofiarą wypadku! Wyjdzie z tego? [CO SIĘ WYDARZY]

W odcinku 14. "Echa serca" relacja między Danutą i Staszkiem nabierze rumieńców, mężczyzna zaprosi ją na kolację. Niestety, wracając z randki, Danuta ulegnie wypadkowi. Podczas operacji wystąpią poważne komplikacje! Czy Danuta wyjdzie z tego?

Multimedia

"Echo serca" odcinek 14. we wtorek, 16.04.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Jan, Magda i Irena spotykają się na pogrzebie Ewy. Andrzej, zły na cały świat, unika bliższego kontaktu ze swoimi pracownikami, zwłaszcza z Janem i Magdą, których obwinia o zbyt wczesną śmierć żony, ale już następnego dnia, mimo żałoby, zjawia się w pracy.

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

Znajomość Danuty i Staszka pogłębia się, mężczyzna zaprasza ją na kolację. Korzystając z nieobecności matki Jan próbuje naprawić nadszarpnięte niewątpliwie relacje z Polą, ale bez skutku. Dopiero informacja o tym, że Danuta – która podczas wcześniejszego powrotu z kolacji, spowodowanego nieoczekiwaną kłótnią ze Staszkiem – miała wypadek, sprawia, że Jan po raz pierwszy w życiu naprawdę czuje, że jest ojcem.

Stan Danuty, którą potrącił pijany kierowca, jest poważny, a podczas operacji występują dodatkowe komplikacje, o które obwinia się coraz gorzej radząca sobie z życiem Joanna… Tymczasem do szpitala trafia również Mariusz, lekko ranny sprawca wypadku. Jego żona nie wie, jak radzić sobie z coraz silniejszym uzależnieniem męża od alkoholu, dopiero rozmowa z Magdą sprawi, że spróbuje podjąć decyzję, mogącą uratować jej rodzinę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×