"Echo serca" odcinek 16. Magda znajdzie się na celowniku policji. Thomas boi się o swoje życie! [CO SIĘ WYDARZY]

Przed lekarzami ze Szpitala Północnego kolejny ciężki okres. W 16. odcinku serialu "Echo serca" w placówce pojawi się policja! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 16. we wtorek, 07.05.2019 o godz. 21:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Czasem wydaje się, że zawód lekarza wymaga wzniesienia się ponad słabości, lecz w rzeczywistości pracownicy szpitali są zwykłymi ludźmi, którzy mają swoje uczucia i mogą popełniać błędy. Nie inaczej sprawy mają się w Szpitalu Północnym.

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

W 16. odcinku serialu "Echo serca" do szpitala przewieziony zostanie Thomas (Martin Budny), który stał się ofiarą pobicia. Lekarz trafi pod opiekę Szymona (Łukasz Garlicki), który nie zamierza kryć swojej niechęci do nowego pacjenta. Thomas będzie przerażony, a jego strach będzie jeszcze większy, gdy dowie się, że w operacji jego złamanej nogi ma wziąć udział Bartek (Maciej Mikołajczyk)...

W całym szpitalu zapanuje nerwowa atmosfera, gdy policja rozpocznie śledztwo w sprawie samobójczej śmierci Konrada (Mikołaj Bartosiewicz). Magda (Kamilla Baar-Kochańska) wciąż będzie czuła się winna zaniedbania. Gdy zostanie wezwana na przesłuchanie, z trudem uda jej się opanować emocje, tym bardziej, że przesłuchującą będzie jej dawna przyjaciółka Agnieszka. Humoru pani psycholog nie poprawia nawet rozmowa z Maćkiem (Paweł Ciołkosz), ocalałym z pożaru, któremu jakiś czas temu ocaliła życie.

W końcu Magda będzie musiała się pozbierać, ponieważ do szpitala trafi pięcioletni Łukaszek, który wymknął się z domu, będąc pod opieką dziadka. Zachowanie starszego mężczyzny wzbudzi podejrzenia terapeutki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×