"Echo serca" odcinek 19. Lekarze wracają do pracy po wybuchu, a Magda nadal jest w śpiączce. Wybudzi się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 19. odcinku serialu "Echo serca" Magda wciąż walczy o życie. Stan kobiety jest bardzo poważny, nadal nie wybudziła się ze śpiączki. Czy pani psycholog odzyska pełną sprawność? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 19. odcinku "Echo serca"!

Multimedia

"Echo serca" odcinek 19. we wtorek, 10.09.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 19. odcinku "Echo serca" zastajemy bohaterów serialu cztery tygodnie po wybuchu. Niemal wszyscy lekarze i pielęgniarki wrócili już do pracy, ale większość załogi nadal nie doszła do siebie po tragicznych wydarzeniach. Stan Magdy (Kamilla Baar) dalej jest wielką niewiadomą. Wszyscy boją się w jakim stanie Magda obudzi się ze śpiączki. Nie wiedzą, czy będzie w stanie normalnie żyć, funkcjonować, czy w ogóle przeżyje.

2. sezon serialu przeniesiony do TVP2! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W trosce o swój zespół Irena (Dorota Segda) zmusza personel do spotkań ze szpitalnym psychiatrą. Przyzwyczajeni do szczerych rozmów z Magdą, poruszeni jej nieobecnością w codziennym życiu szpitala jej koledzy zmierzą się z zupełnie odmiennym niż jej podejściem do problemów emocjonalnych.

Tymczasem do Szpitala Północnego trafiają zakochani po uszy niedoszli nowożeńcy Emilka i Mikołaj. W trakcie składania przysięgi małżeńskiej Mikołaj dostał z pozoru niewinnego ataku kaszlu, który okazuje się być wynikiem powstałego w jednej z tętnic płucnych zakrzepu. Podczas badań lekarze odkrywają, że i tak poważny stan Mikołaja jest groźniejszy niż wszystkim się wydawało.

Jak będzie wyglądało życie Andrzeja po śmierci Ewy? Co w 2. sezonie?Zobacz więcej

Poważna, dziedziczna choroba, która diagnozuje u pacjenta doktor Sowiński (Antoni Pawlicki) może wpłynąć na życie nie tylko jego, ale zaważyć też na przyszłości jego rodziny. Postawiona przed trudnym dylematem, nie mogąc liczyć na wsparcie psychologa szpitalnego Emilka zwraca się o rade i pomoc do doktora Stommy (Przemysław Sadowski), który jest starym znajomym jej ojca. Andrzej, mimo tego, że sam doświadczył życia w strachu o ukochaną osobę, próbuje zachęcić Emilkę do walki o miłość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×